رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ُلام بنده چنین مقاله ای را خواندم:

2.ایجاد لینک های فارسی برای بهینه سازی هر چه بیشتر در حالت عادی جوملا قابلیت تولید لینک های فارسی را ندارد و به جای حروف فارسی , تاریخ در لینک ها قرار میدهد.اما با استفاده از پلاگین رایگانه plg_unicodeslug میتوان بعد از فعال کردن مواردی که در گزینه 1 بیان شد لینک ها ی خروجی را فارسی نمود.کافیست پس از نصب این پلاگین وارد منوی مدیریت پلاگین ها شده پلاگین unicodeslug را فعال کنید.سپس وارد به قسمت منو های سایت بروید و وارد یکی از منو های موجود شوید.نام مستعار منو را به صورت فارسی در آورید.لینک خروجی این منو فارسی میشود مثلا وارد منو تماس با ما شده و نام مستعار آن را تماس با ما بگذارید.خروجی آن در سایت این گونه میشود http://www.test.com/تماس-با-ما.html

بنده در قسمت تنظیمات اصلی سایت گزینه های seo را فعال کردم (هر 3 را) سپس

htaccess را تغییر نام دادم یعنی پشت آن نقطه گذاشتم.

حالا مثلا بخش سیاسی تاریخی وقتی بر روی آن میروم از اون لینک بلند به www.test.ir/siyasi-tarikhi تبدیل شده ولی وقتی بر روی آن کلیک میکنم ارور میدهد و مینویسد:

فایل و یا پوشه شما وجود ندارد یا تغییر نام داده شده و یا شاید کلا حذف شده است

[/b]

[/align] [align=RIGHT]

. لطفا به صفحه اول سایت مراجعه فرمایید.

راستی پلاگین unicodeslug را هم نصب و فعال کرده ام.

[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان من گشتم در سایت و عین این عبارت اومده اما مشکل من فرق میکنه ، لطفا راهنمایی کنید عزیزان!!!

لینک به ارسال

سلام

پیشنهاد میکنم از acesef استفاده کنید که واقعا فوق العاده است و من خودم هم در جومینا از اون استفاده میکنم این مشکلاک هم نخواهید داشت در خود سایت جومینا هم نسخه رایگانش منتشر شده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...