رفتن به مطلب
mona 6390

بروزرسانی جوملا 1.7

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان..

من می خوام جوملام رو به روز کنم...نسخش 1.7.3 هستش...جایی خوندم که برای به نسخه 2.5 رسوندن باید نسخه به نسخه ارتقا بدم....

مشکلم اینه که وقتی نسخه 1.7.4 رو به شکل افزونه نصب می کنم در قسمت به روز رسانی وجود نداره، کشم رو هم پاک می کنم، پیدا کردن به روزرسانی رو می زنم میگه هیچ نسخه ای نیست....

خواهشا کمکم کنید نمی دونم چیکار کنم واقعا......

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

کافیه در گوگل خبر انتشار هر نسخه رو سرچ کنید و بعد که وارد خبرمربوطه شدید از طریق لینکهایی که در اون اطلاعیه قرار داره میتونید بسته های مورد نظرتون رو دانلود و نصب کنید

بصورت زیر سرچ کنید و برای سرچهای بعدی ، فقط رقم نسخه رو تغییر بدید

https://www.google.com/?hl=fa&gws_rd=ssl#hl=fa&q=joomla+1.7.4+released

بعد که به جوملای 2.5 رسیدید میتونید از بسته بروزرسانی جومینــــــا استفاده کنید

قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

خوب من بسته به روز رسانی رو دارم دوست عزیز ولی تو نصبش مشکل دارم........

این مشکل رو چطوری حل کنم؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

شما بسته رو مثل یک افزونه از قسمت مدیریت افزونه ها تو سربرگ نصب ، نصب کنید

اگر بسته بدون خطا نصب شد کار تمومه . کافیه ورژن فعلی جوملاتون رو چک کنید ( داخل فوتر مشخصه یا اینکه از منوی اطلاعات سیستم چک کنید )

اگر تغییری نکرده بود یکبار هم کش جوملاتون رو پاکسازی کنید

نیازی به استفاده از قسمت بروزرسانی خود جوملا نیست

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

ممنونم از راهنماییتون

من می خوام جوملا 1.7.5 رو به 2.5 ارتقا بدم هرچی می گردم بسته به روز رسانی براش پیدا نمی کنم....میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

ممنونم

لینک به ارسال

سلام

از اونجایی که نسخه 2.5 هم از پشتیبانی خارج میشه پیشنهاد میشه به نسخه 3 به بالا ارتقا بدید تا بعدا دچار ارتقا مجدد نشید

سلام و خسته نباشید

ممنونم از راهنماییتون

من می خوام جوملا 1.7.5 رو به 2.5 ارتقا بدم هرچی می گردم بسته به روز رسانی براش پیدا نمی کنم....میشه لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

ممنونم

اینجا برگردی پیدا میکنی

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-knowledege/joomla-important-news.html

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید

ممنونم از راهنماییتون

ممنونم

با سلام

جوملا 1.7.5 آخرین نسخه از جوملا 1.7 میباشد . ابتدا بسته آپدیت را از لینک زیر دانلود و از مدیریت افزونه ها ، نصب نمایید

http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/16393/71582/Joomla_2.5.0-Stable-Update_Package.zip

سپس به لینک زیر مراجعه کنید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-knowledege/joomla-important-news/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

و با دو بسته ای که برای بروزرسانی قرار داده شده ، ابتدا به 2.5.27 و سپس به 2.5.28 بروزرسانی نمایید

در باب ارتقا به جوملا 3 فعلا شتاب نکنید ، بزودی تیم جومینــــــا در این مورد بسته های موردنیاز را منتشر خواهد کرد . صبور باشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

salam

mamnoon az vaqti ke baraye pasokh dadan gozashtid

chera basteye joomla 2.5.0 ro mikham nasb konam payam mide large va nasb nemishe????

momkene vase hoste raygani bashe ke daram azash estefade mokinam????

age vase hostame chejoor hosti bayad bekharam???

لینک به ارسال

با سلام

لطفا مطابق قوانین تالار ، پست هایی رو که ارسال میکنید به زبان شیرین فارسی تایپ کنید !

بله مشکل از هاستتون هست . میتونید بسته رو به پارتهای کوچکتر تقسیم کنید و کم کم آپلود کنید . بعد از طریق گزینه نصب از پوشه ، بروز رسانی کنید

برای جوملا ، هاست لینوکس که برای جوملا هم کانفیگ شده باشه و همچنین امنیت بالایی هم داشته باشه مناسبه

چنین هاستی رو در صورت تمایل میتونید از جومینــــــا هاست تهیه کنید

www.joominahost.com

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...