رفتن به مطلب
abedini

کمک در مورد کنترل کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت تمامی دوستان

اگه سوالم خننده دار بود ببخشین راستش من اولین بارم با جوملا کار می کنم می خواستم بدونم چه چطور می شه کاری کرد که وقتی کاربری عضو میشه و تعیید میشه بتونه تو قسمت های مختلف سایت مطلب و ... بزاره اگه راهنمایی کنین ممنون میشم اگه ماژولی چیزی هم داشت که بزارین بزرگواری کردین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اينجا محل طرح مشكلات است و مشكلي ندارد و همه از صفر شروع كرده اند!

در اين مورد افزونه هم موجود است ولي راحت ترين راه اين است كه به قسمت مديريت سايت برويد و در انجا وارد قسمت مديريت كاربران شويد.اكنون كاربر مورد نظر را بيابيد و روي نام كاربري آن كليك كنيد تا براي ويرايش باز شود.اكنون در قسمت گروه ميتوانيد انتخاب كنيد در كدام گروه قرار بگيرد.

براي اينكه بتوانند مطلب ارسال كنند يك بار بر روي گزينه نويسنده كليك كنيد و ذخيره كنيد.

اگر ميخواهيد از افزونه استفاده كنيد افزونه سطوح دسترسي جومينا را دانلود و استفاده كنيد!

لینک به ارسال

می خواستم بدونم چه چطور می شه کاری کرد که وقتی کاربری عضو میشه و تعیید میشه بتونه تو قسمت های مختلف سایت مطلب و ... بزاره

فک کنم منظورتون تمام کاربرانیه که ثبت نام می کنن. اگه این طوریه باید وارد تنظیمات کلی سایت بشید از زبانه «سیستم» نوع ثبت کاربر جدید رو به نویسنده تغییر بدین.

لینک به ارسال

می خواستم بدونم چه چطور می شه کاری کرد که وقتی کاربری عضو میشه و تعیید میشه بتونه تو قسمت های مختلف سایت مطلب و ... بزاره

فک کنم منظورتون تمام کاربرانیه که ثبت نام می کنن. اگه این طوریه باید وارد تنظیمات کلی سایت بشید از زبانه «سیستم» نوع ثبت کاربر جدید رو به نویسنده تغییر بدین.

البته اين كار توصيه نميشود كه كاربران ثبت نام كرده بتوانند مطلب ارسال كنند! ممكن است مشكلات زيادي براي شما بوجود بياورند از جمله ارسال اسپم يا هرزنامه ها!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...