رفتن به مطلب
mjmahdi

درخواست نصب افزونه جامع ارسال SMS

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بنده براي اتصال سايت يه بنده خدا به پنل پيامك،‌ از افزونه اي كه يك شركت (حالا نميخوام نامش عنوان بشه) استفاده كرديم و قبل از خريد پنل پيامكي هم باهاشون تماس گرفتيم كه خودتون نصب رو انجام ميديد و گفتن بله با تيم فني هماهنگ كنيد.

ما هم پنل رو خريديم و بعد خريد هم فهميديم بايد يه مبلغي رو حتما بايد بديم تا 2000 پيامك شار‍ژ بشه و يه خط اختصاصي هم بخريم.

الان ماژو رو نصب كرديم و پيامك هم ميشه از داخل سايت ارسال كرد ولي ميخواستيم بخش تاييد عضويت كه در امكانات افزونه بود رو فعال كنيم (از اول هدف فقط همين بود) اما الان مشكل داره و نميشه.

از مديران سايت پنل پيامكي پرسيديم گفتن بايد يه مبلغ ديگه اي كه تقريبا به اندازه پنل نمايندگي هست رو بريزيد تا ما براتون فعالش كنيم.ديگه مونديم از دست اين جماعت! ازيتنطرف من از جيب تا اينجا خرج كردم و كار نشده ،‌و ازونطرفم يارو ميگه خب كار منكه انجام نشده من چه پولي بدم ،‌سايتم كه ميگه اون مبلغ رو بده و اين ميگه از اول قرار نبود انقد خرج كنيم .

الان من حاظرم 50 بدم و فقط يكي بياد تنظيمات اين افزونه رو نگاه كنه و اين بخشش رو هم فعال كنه

اگر كسي بود لطفا باهام تماس بگيره

9227553  0939

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

افزونه ها کد شده اند. کاری نمی توانید بکنید

(به احتمال 99.99 درصد)

دوست عزيز منظورم اين نبود كه دستكاريش بكنيم.فقط نصب صحيحش رو انجام بديد.

چون من با جوملا خيلي كار نكردم و ازش زياد سر در نميارم.به اينا هم واسه همين از اول زنگ زدم وگفتم كه اگر پنل و شماره رو خريداري كنم تنظيماتش رو انجام ميديد گفتن بله،‌الان ميگن بازم فلان مبلغ واريز كنيد تا انجام بديد.مبلغي كه گفتن تقريبا به اندازه يك پلن نمايندگي معمولي هست!!

لینک به ارسال

درود بر شما

از مديران سايت پنل پيامكي پرسيديم گفتن بايد يه مبلغ ديگه اي كه تقريبا به اندازه پنل نمايندگي هست رو بريزيد تا ما براتون فعالش كنيم

ببینید طبق متن بالا افزونه ای که دانلود کردید بخش تایید عضویت ان باید توسط انها انجام شود. یا کدی دستکاری شده یا موردی هست که انها ان را غیر فعال کردند که از شما مبلغ بالایی درخواست می کنند.

بنده فقط حدس میزنم.

منتظر دوستان باشید تا اگر کسی می تواند برای شما انجام دهد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...