رفتن به مطلب
salimy

نصب قالب جدید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

می خوام قالب جدیدم و روی سایتم نصب کنم .

نصب بسته ی کامل قالب .

حالا چکار کنم مطالب سایت قبلیم و با قالب جدید نمایش بدم .

کامپوننت ها مهم نیستند ، فقط مطالب بدردم می خورند .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شما بسته نصبیتون رو جداگانه نصب کنید بعد از دیتابیس قبلیتون از جداول مربوطه بک آپ بگیرید و در دیتابیس جدید منتقل کنید

#__categories
#__content
#__content_frontpage
#__content_rating

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

سلام یعنی این بسته رو روی روت قبلیم اکسترک کنم ؟

بعدش اگه دیتابیس منو ها و مجموعه ها هم بک اپ بگیرم و انتقال بدم به هاست جدیدم آیا منتقل می شن یا نه باید این بخش ها رو دستی انجام بدم یعنی منو و مجموعه ها را دستی بسازم .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای تصاویر سایت قبلیم باید چکار کنم

یعنی باید این قالب و روی قالب و روت جدید اکسترکت کنم ؟

ضمنا برای انتقال دیتابیس یعنی باید حتما کار دانلود و آپلود رو انجام بدم یا خود سی پنل چنین کاری و انجام می ده ؟

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز من بالاخره متوجه نشدم شما میخواهید بسته نصبی یک قالبی رو نصب کنید یا فقط یک قالب بدون هسته جوملا

اگر بسته نصبی قالب رو دارید که باید اونو مثل یک جوملا جدید نصب کنید و اگر فقط خود قالب رو دارید که میتونید خیلی ساده از قسمت مدیریت افزونه ها نصبش کنید

اگر بسته نصبی میخواهید نصب کنید تو روت هاستتون نصب کنید ولی اگه از قبل یه سایتی تو روت هاستتون داشتید ، یک پوشه تو همون روت هاستتون ایجاد کنید و بسته رو اونجا اکسترکت کنید

در مورد انتقال منوها و مجموعه ها هم ، بله با انتقال جداول اونها هم منتقل میشن و نیازی به ایجاد دستی نیست

در مورد تصاویر هم کافیه به همون صورت به جوملای جدیدتون ، فایلها و پوشه های مربوطه رو کپی کنید

برای انتقال جداول میتونید از طریق phpmyadmin وارد دیتابیستون بشید از طریق سربرگ اکسپورت از جداول موردنظرتون بک آپ بگیرید و در دیتابیس مقصد از طریق سربرگ ایمپورت بک آپ تون رو بازگردانی کنید

هنگام کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه !!!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با عرض پوزش

چرا منوهای ساتیم منتقل نمی شن ؟

جداول بالایی رو که عرض کردین و همراه با جدول منو و منو تایپ و هم منتقل کردم اما متاسفانه منوهای سایت قبلیم منتقل نشدن !

بجز اینا جدول دیگه هم نیاز هست تا منتقل بشن ؟

لینک به ارسال

آره یکسان هستند اما نمی دونم چرا همه چیز بدرستی منتقل می شه جزء منوها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...