رفتن به مطلب
azarmehr

كمك در بهينه سازي قالب با اكسپلورر

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان معذرت ميخوام كه هميشه سوال ميكنم و كمك ميخوام.

دوستان من از قالب blueride استفاده ميكنم من يادم نبود وقتي يه دموي موقت به صاحب سايت دادم اون با اينترنت اكسپلورر5 يا6 سايت رو نگاه ميكرد (ديگه خوتون ميدونيد كه مشكلات اكسپلورر چيه

)خلاصه كلي اسرار كرد كه حتما اين قالب رو براش بهينه كنم (يه جو رايي هم ناراحت شد)خلاصه منم روي شما دوستان جومينايي حساب كردم و قول دادم كه بهينش كنم.

حالا من موندم و css بلد نبو ده و يك قالب و يه مرور گر داغون(اكسپلورر 5 و 6) حالا از دوستان ميخوام هركي css كار كرده بهم كمك كنه و اين قالب رو بهينه كنه.

خدا رو شكر مشكل زيادي نداره 2تا مشكل اصلي داره كه خيلي تو ذوق ميزنه يكي هدر قالب و يكي ديگه هم مشكل منو هاي بازشونده.

راستش من نتونستم مرور گر هاي 7 و8 اكسپلورر رو نصب كنم (مشكل از ويندوزم هست) دوستان با اين دو مرور گر هم تست كنند و ببينند اونجا هم مشكلات وجود داره يا نه.

*** درخواست اصلي :

همونطور كه بالا ذكر شد اگر كسي از دوستان بهم لطف ميكنه و قالب رو بهينه ميكنه بهم خبر بده.

ممنون

لينك دموي موقت سايت.

http://farhikhtegan.gigpa.com/[/url]

[/font]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان معذرت ميخوام كه هميشه سوال ميكنم و كمك ميخوام.

دوستان من از قالب blueride استفاده ميكنم من يادم نبود وقتي يه دموي موقت به صاحب سايت دادم اون با اينترنت اكسپلورر5 يا6 سايت رو نگاه ميكرد (ديگه خوتون ميدونيد كه مشكلات اكسپلورر چيه

)خلاصه كلي اسرار كرد كه حتما اين قالب رو براش بهينه كنم (يه جو رايي هم ناراحت شد)خلاصه منم روي شما دوستان جومينايي حساب كردم و قول دادم كه بهينش كنم.

حالا من موندم و css بلد نبو ده و يك قالب و يه مرور گر داغون(اكسپلورر 5 و 6) حالا از دوستان ميخوام هركي css كار كرده بهم كمك كنه و اين قالب رو بهينه كنه.

خدا رو شكر مشكل زيادي نداره 2تا مشكل اصلي داره كه خيلي تو ذوق ميزنه يكي هدر قالب و يكي ديگه هم مشكل منو هاي بازشونده.

راستش من نتونستم مرور گر هاي 7 و8 اكسپلورر رو نصب كنم (مشكل از ويندوزم هست) دوستان با اين دو مرور گر هم تست كنند و ببينند اونجا هم مشكلات وجود داره يا نه.

*** درخواست اصلي :

همونطور كه بالا ذكر شد اگر كسي از دوستان بهم لطف ميكنه و قالب رو بهينه ميكنه بهم خبر بده.

ممنون

لينك دموي موقت سايت.

http://farhikhtegan.gigpa.com/

برام ارسال کن تا درستش کنم .

لینک به ارسال

ممنون از لطفتون اما لازم به ذكر است كه اين قالب يكبار براي ie6 , ie7 بهينه شده اما هنوز اين چند مشكل وجود دارد.

لينك قالب اصلي رو براتون ارسال كنم يا قالب خودم رو براتون ارسال كنم يا اينكه يوزر پسورد جوملاي سايتم؟

لینک به ارسال

دوستان مشكل من حل نشد دوستمون هم فقط يه پلاگين به من داد كه اگه مرورگر طرف اكسپلورر6 باشه به اون تذكر ميده (مثل سايت جومينا)

دوستان كس ديگه اي هست بهم كمك كنه؟

بازم ميگم اين قالب قبلا با اكسپلورر 6 و 7 بهينه شده اما دوتا نكته هنوز مشكل داره 1 هدر 2 منوهاي بالاي سايت كه بازشونده هستنيد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...