رفتن به مطلب
rezajaf

راهنمایی برای راه اندازی سیستم اشتراک ویدیو

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان بنده میخوام یک سیستم اشتراک ویدیو راه بندازم مشابه سایت آپارات حالا میخواستم بدونم 1- با چه کامپوننتی میشه راه انداخت که امنیتشم خوب باشه 2- چه هاستی نیاز دارم واسه اینکار 3- هزینه اش تقریبا چقدر میشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوستان بنده میخوام یک سیستم اشتراک ویدیو راه بندازم مشابه سایت آپارات حالا میخواستم بدونم 1- با چه کامپوننتی میشه راه انداخت که امنیتشم خوب باشه 2- چه هاستی نیاز دارم واسه اینکار 3- هزینه اش تقریبا چقدر میشه؟

سلام به شما دوست عزیز

سایت آپارات از کامپونتی استفاده نمیکنه اون کد نویسی شده برای  سرویس اشتراک ویدیو بدشم شما بخواهید هم چنین سایتی راه اندازی کنید باید سرور اختصاصی داشته باشید که تا اونجایی که من میدونم سرورتان ماهیانه بسته به فضا از 200 هزار تومان شروع میشود تا به بالا برای سایتون هم باید دوستان که حرفه ای طراحی سایت میکنن اعلام هزینه کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...