رفتن به مطلب
mohsen kian

جومشاپینگ

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من کامپوننت جومشاپینگ را از سایت جومینا دانلود کردم و در نصب مشکلی نداشتم. مجموعه و محصول هم تعریف کردم اما زمانی که می خوام منو تعریف کنم هر آیتمی می زنم فقط محصولات را نمایش می ده. از دوستان لطف کنن اگر لینکی از جومشاپینگ متصل به زرین پال دارن بزارن ممنون می شم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تو منو ها 7-8 مورد منو داره 

یک اسکرین شات از انواع منو هاتون میشه بگذارید؟

درضمن تونستید به تاپیک من هم یک سر بزنید درباره جومشاپینگ و اتصالش به زرین پال هست:

http://forum.joomina.ir/topic/28982-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C-403-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%84-%D8%AC%D9%88%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%D9%84/#entry135494

لینک به ارسال

متاسفانه من نمی تونم عکس آپلود کنم. هر 7 8 مورد رو که انتخاب می کنم فقط محصولات نمایش داده میشه

لینک به ارسال

متاسفانه من نمی تونم عکس آپلود کنم. هر 7 8 مورد رو که انتخاب می کنم فقط محصولات نمایش داده میشه

متوجه شدم عزیز

من مشکلتون رو حل میکنم اما لطفا شما هم به خاطر من یک تست بکنید مشکل منم حل بشه خیرشو ببینی...

در قسمت مدیریت هر منویی رو انتخاب میکنی میزنه products درسته؟

اما این مهم نیست عزیز. شما به اون توجه نکن...نوشته مهم نیست عملا اون منویی که انتخاب میکنی همون کاری رو میکنه که شما میخوای...

حالا لطفا شما زحمت بکش و ببین میتونی با استفاده از زرین پال کالایی از سایت خودت بخری عزیز؟ برای من ارور 403 میده و دستری به سرور رو میگه ممکن نیست.

ممنون میشم به تاپیک منم سر بزنی جوابشو بهم بدی

موفق باشی

لینک به ارسال

متوجه شدم عزیز

من مشکلتون رو حل میکنم اما لطفا شما هم به خاطر من یک تست بکنید مشکل منم حل بشه خیرشو ببینی...

در قسمت مدیریت هر منویی رو انتخاب میکنی میزنه products درسته؟

اما این مهم نیست عزیز. شما به اون توجه نکن...نوشته مهم نیست عملا اون منویی که انتخاب میکنی همون کاری رو میکنه که شما میخوای...

حالا لطفا شما زحمت بکش و ببین میتونی با استفاده از زرین پال کالایی از سایت خودت بخری عزیز؟ برای من ارور 403 میده و دستری به سرور رو میگه ممکن نیست.

ممنون میشم به تاپیک منم سر بزنی جوابشو بهم بدی

موفق باشی

سلام و درود

دوست عزیز ای پی سایت شما در زرین پال ثبت شده وگر نه من براتون تست می کرد.

لینک به ارسال

سلام و درود

دوست عزیز ای پی سایت شما در زرین پال ثبت شده وگر نه من براتون تست می کرد.

دوست عزیز من روی سیستم لوکال هستم 

لینک به ارسال

دوست عزیز من روی سیستم لوکال هستم

دوست عزیز جواب من در مورد amir23 بود.

اما در مورد مشکل خودت: من هم با این مشکل برخوردم که بی خیالش شدم.

ضمنا فروشگاه جوم شاپینگ رو از سایت های دیگری هم دانلود و نصب کردم که مشکل رفع نشد. فک کنم کلا این ورژن مشکل داره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...