رفتن به مطلب
rashidd

مشکل mod_djclassified item

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من از کامپوننت دی جی کلاسیفید استفاده می کنم برای نمایش آگهی ها از ماژول mod_djclassified item استفاده می کنم مشکلی که دارم اینه عکس آگهی رو کوچیک نشون می ده تو تنظیمات کامپوننت هر چقدر تغییر دادم سایز عکس تغییر نکرد اگه می شه راهنمای کنید چطور می شه سایز عکس آگهی رو تغییر داد فقط می دونم تو فایل عکس ها پسوند عکس ths.jpg است

ویرایش شده توسط rashidd

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

شما باید در قسمت تنظیمات کامپوننت ،  تصاویر

عرض تصویر کوچک و ارتفاع تصویر کوچک رو تنظیم کنید !

مثلا اگر عکس آگهی شما 150 پیکسل در عرض و 190 پیکسل در ارتفاع باشه رو وارد کنید و عکس های آگهیتون رو هم بر همون مبنا قرار بدید ، تا عکس آگهی در موقعیت ماژول تان کامل نمایش پیدا کنه .

ths.jpg هم پسوندیه که خود کامپوننت برای شناسایی ایجاد میکنه !

توجه داشته باشید که وقتی عکس جدید رو وارد میکنید ! دیگه نباید در تنظیمات کامپوننت مقدار پیکسل هاش رو تغییر بدید ، چون اگر بعدش هر عکسی رو وارد کنید ، تغییری حس نمیکنید!

این کاری که گفتم رو انجام بده ! اگر نتونستی دسترسی بده برات درست میکنم .

من خودم کلی با این کامپوننت سروکله زدم تا شخصی سازیش کنم .

ویرایش شده توسط personable

لینک به ارسال

من می خوام کاربر آگهی قرار بده ممکنه عکسی که برای آگهی قرار می ده اندازش متفاوت باشه می خوام اتوماتیک عکسی که کاربر برای اگهی قرار می ده سایزش تنظیم بشه فرضا سایز 150 در 200 پیکسل الان عکس آگهی رو 56 در 36 نشون می ده خیلی کوچیک هست من تو لوکال کار میکنم هنوز سایت آپ نشده بگید توی کد ها کدوم قسمت رو تغییر بدم

لینک به ارسال

فعلا برای تغییر اندازه عکس آگهی نیازی به تغییر در کد های کامپوننت ندارید !

فقط کافیه عکس های قبلی آگهی که با 56 در 36 در مسیر components/com_djclassifieds/images/ قرار دارد رو پاک کنید !

و بعد در تنظیمات کامپوننت روی انتخاب ها کلیک کنید و وارد تب تصاویر بشید ! در اونجا باید عرض تصویر کوچک و ارتفاع تصویر کوچک رو تنظیم کنید ! مثلا همین که گفتید 150 در 200 پیکسل ، بعد از اینکه این کار ا رو کردید ، برید و آگهی تعریف کنید !

اگر اون عکس های قبلی رو پاک نکنید ، همچنان با همون سایز قبلی نشونش میده !

ویرایش شده توسط personable

لینک به ارسال

مشکل حل شد فقط نوشته های زیر عکس کامل زیر عکس قرار نمی گیرن مقداری بین عکس و نوشته فاصله هست می خوام نوشته ها کاملا زیر عکس باشن

لینک به ارسال

دوست گرامی ، این مشکل باید بصورت آنلاین حل بشه - یعنی همین طوری نمیتونم کمکی کنم . بسته به قالبتون باید css کامپوننت برای شما شخصی سازی بشه .

لینک به ارسال

به امید خدا

سعی میکنم مشکل حل شه ، مشخصات ورودتون را پیغام خصوصی کنید ،

لینک به ارسال

یه مشکل دیگه هم که هست اینه سایت توی موبایل درست نمایش داده نمی شه در صورتی که قالب ریسپانسیو است

سلام تو اینترنت اکسپلورر خوب نمایش داده نمی شه

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

در رابطه با کامپوننت تبلیغات میتونم راهنمایی و کمکتون کنم ! اما در رابطه با نمایش در تبلت و موبایل و همین طور اینترنت اکسپلورر باید منتظر پاسخ دیگر دوستان بمانید !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...