رفتن به مطلب
ali-sh

نحوه تغییر رنگ کلی قالب zt dian

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشبد خدمت اساتید عزیز 

دوستان من می خوام رنگ تم قالب را از قرمز به آبی تغییر بدم ولی هرکاری میکنم نمیشه 

در واقع من میخوام تمامی رنگ های قرمز اعم از دکمه های منو - فلش هدایت به بالا و... همگی رنگشان عوض بشود .

لطفا راهنماییم کنید ممنون .

post-41944-0-30855300-1414962085_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و خسته نباشبد خدمت اساتید عزیز 

دوستان من می خوام رنگ تم قالب را از قرمز به آبی تغییر بدم ولی هرکاری میکنم نمیشه 

در واقع من میخوام تمامی رنگ های قرمز اعم از دکمه های منو - فلش هدایت به بالا و... همگی رنگشان عوض بشود .

لطفا راهنماییم کنید ممنون .

سلام!

قالبی که استفاده میکنید آیا چند رنگ طراحی شده یا تک رنگه شما میخواهید به رنگ دلخواهتون تغییر دهید؟

لینک به ارسال

سلام!

قالبی که استفاده میکنید آیا چند رنگ طراحی شده یا تک رنگه شما میخواهید به رنگ دلخواهتون تغییر دهید؟

با عرض سلام  

قالب به صورت تک رنگه و من می خواهم رنگش رو تغییر بدم این هم لینک دمو قالب  

اگر لازم است من اطلاعاتی را براتون بفرستم لطفا دقیق تر بگید من متوجه نشدم .

ممنون

لینک به ارسال

با عرض سلام  

قالب به صورت تک رنگه و من می خواهم رنگش رو تغییر بدم این هم لینک دمو قالب  

اگر لازم است من اطلاعاتی را براتون بفرستم لطفا دقیق تر بگید من متوجه نشدم .

ممنون

سلام!!

نگاه کردم×

قالبتون مولتی کالر هست×

اول : برید تو تنظیمات zo2 (یا در کامپوننت ها موجود است یا در مدیریت قالب)در مدیریت سایتتون اونجا اقدام به تنظیم رنگ مورد نظرتان نماید×

دوم : اگر بخواهید مولتی کالر قالب که الان در دسترس کاربر هست رو بردارید،احتمالا از تو مدیریت ماژولها بگردید وآن را یافته و غیر فعال کنید.

راه دیگر: قابلیت قالبتون رو دست نزنید و بگذارید برعهده کاربر×البته اگر سایت را برای کسی دیگر کار میکنید ممکن است خوشش نیاید که قالبش تغییر کند×

××تا جایی که بتوانم و بلد باشم همراهیتان خواهم نمود××

لینک به ارسال

سلام!!

نگاه کردم×

قالبتون مولتی کالر هست×

اول : برید تو تنظیمات zo2 (یا در کامپوننت ها موجود است یا در مدیریت قالب)در مدیریت سایتتون اونجا اقدام به تنظیم رنگ مورد نظرتان نماید×

دوم : اگر بخواهید مولتی کالر قالب که الان در دسترس کاربر هست رو بردارید،احتمالا از تو مدیریت ماژولها بگردید وآن را یافته و غیر فعال کنید.

راه دیگر: قابلیت قالبتون رو دست نزنید و بگذارید برعهده کاربر×البته اگر سایت را برای کسی دیگر کار میکنید ممکن است خوشش نیاید که قالبش تغییر کند×

××تا جایی که بتوانم و بلد باشم همراهیتان خواهم نمود××

ممنون و مچکر ولی در صفحه تنظیمات رنگ تمامی قسمتها را به جز تم اصلی می توان تغییر داد . همین مسأله برای من سوال برانگیز شده دقیقا .

92766521431526122157.jpg

78112875865841770804.jpg

این کل تنطیمات این صفحه است که مربوط به فریم ورک zo2  است

لینک به ارسال

چک کنید اگر تم اصلی از این تنظیمات نتونستید تغییر رنگ بدید میرسیم به تغییر دستی درقالب که تم اصلی اگر بصورت عکس باشد  که اغلب بصورت یک فایل jpg یا pngهست در پوشه template  هاست شما با نام قالب شما تصاویر مورد نظر را پیدا کنید و با تصویر مورد نظرتان جایگزین کنید،اگر تغییر فقط در رنگ باشد از طریق کد آنهم میشود اقدام کنید که من چون اطلاعاتم کمه نمیتونم درست راهنماییتان نمایم×

ولی قبلا از قالبهای ZO2 استفاده نموده ام و در همان تنظیمات به احتمال زیاد به نتیجه خواهید رسید ×دقیق و باحوصله اقدام نمایید×

موفق باشید×

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...