رفتن به مطلب
googlepc

مشکل در قالب بعد از نصب جومفیش

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از قالب تجاری

=ja_rasite&client=0]JA_Rasite استفاده میکنم که از همین سایت خریداری کردم .

همه چیز عالیه ولی بعد از نصب جومفیش ، هنگامیه زیان رو بر روی انگلیسی قرار میدم ، ترتیب منوهای کشویی برهم میخوره و بجای نمایش عادی که مثلا 3 ستون 3 تایی هست . همه منو ها بصورت تک ستونه تا پایین کشیده میشن .

از قرار معلوم جومفیش بر روی استایل قالب تاثیر میگذاره .

حالا من میخوام ببینم اول از همه چطور میشه تاثیر گذاری css جومفیش را بر منوها حذف کنم و یا اگر نشد کل تاثیر گذاری جومفیش بر قالب رو از بین ببرم . یعنی چه کد یا فایلی در جومفیش باعث میشه که فایل css در قالب درست لود نشه و اون فایل را ویرایش کنم .

دوستان هر نوع راه حلی به نظرشون میرسه رو عنوان کنند . ممنون میشم . تصاویر رو قرار دادم که تصویر شماره یک نمایش صحیح است و تصویر شماره دو نمایش بعد از فعالسازی جومفیش (هم بر لوکال این مشکل هست و هم بر روی اینترنت)

شکل صحیح نمایش منو:

1.jpg

مشکل در منو بعد از فعالسازی جومفیش:

2.jpg

سلام دوستان من از قالب تجاری ja_rasite استفاده میکنم که از همین سایت خریداری کردم .

همه چیز عالیه ولی بعد از نصب جومفیش ، هنگامیه زیان رو بر روی انگلیسی قرار میدم ، ترتیب منوهای کشویی برهم میخوره و بجای نمایش عادی که مثلا 3 ستون 3 تایی هست . همه منو ها بصورت تک ستونه تا پایین کشیده میشن .

از قرار معلوم جومفیش بر روی استایل قالب تاثیر میگذاره .

حالا من میخوام ببینم اول از همه چطور میشه تاثیر گذاری css جومفیش را بر منوها حذف کنم و یا اگر نشد کل تاثیر گذاری جومفیش بر قالب رو از بین ببرم . یعنی چه کد یا فایلی در جومفیش باعث میشه که فایل css در قالب درست لود نشه و اون فایل را ویرایش کنم .

دوستان هر نوع راه حلی به نظرشون میرسه رو عنوان کنند . ممنون میشم . تصاویر رو قرار دادم که تصویر شماره یک نمایش صحیح است و تصویر شماره دو نمایش بعد از فعالسازی جومفیش (هم بر لوکال این مشکل هست و هم بر روی اینترنت)

شکل صحیح نمایش منو:

http://www.googlepc.ir/downloads/1.jpg

مشکل در منو بعد از فعالسازی جومفیش:

http://www.googlepc.ir/downloads/1.jpg

صحیح مطلب این است (نمیدونم چرا درست ثبت نشد مشکل!)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مطمئن شو که Default language رو فعال کردی چون اگه نکرده باشی قالب به هم میریزه و error میده

دوم اینکه سعی کرده باشی از قسمت نصب / حذف جومفشی رو حذف کرده باشی که درست بشه ، چون جومفیش روی دیتا بیس هم قرار

میگیره

اینارو چک کن اگر نبود بگو تا بریم سراغ یه داستان دیگه

لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکل از سی اس اس قالب شما هست

معمولاً قالب های جوملا آرت بصورت تگ کلی برای دو زبانه کردن استفاده می کنه که با زبانهای دوم سازگاری خوبی ندارند

پیشنهاد می کنم که سی اس اس قالب را برای زبان دوم ویرایش نمایید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام من پس از پاک کردن جومفیش پنل مدیریتم بالا نمیاد. راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

اگر افزونه مورد نظر دارای پلاگین هست و حذف نکردید اون رو هم از مدیریت سایت قسمت مدیریت پلاگین ها حذف کنید...

در کل افزونه مورد نظر رو باید بطور کامل حذف کنید و این به این معناست که شما وقتی افزونه ای رو از طریق مدیریت سایت حذف کردید ممکنه پوشه یا فایلیش در هاست در دایرکتوری که پک جوملا وجود داره باقی مونده باشه که باید بصورت دستی حذفش کنید و همینطور اگر جداول این افزونه هم در دیتابیس باقی بود بصورت دستی حذف کنید...

قبل از هر کاری مخصوصا کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...