رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

کامپوننت ساخت بسته نصبی از جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

بک آپتون کامل هست؟ بررسی کنید از پوشه ها و فایلها چیزی کم و کسر نباشه...

در هاست هم این مشکل رو دارید؟

برنامه لوکال هاستتون چیست؟ اینجا را هم بخوانید: (لوکال سرور ها منتخب و...)

http://forum.joomina.ir/thread-5.html

پیروز باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من داخل هاست از دایرکت ادمین و روی لوکال از wamp استفاده می کنم.

همه ی فایل ها هستند...

روی هاست امتحان نکردم (فضای کافی هم ندارم!)

لینک به ارسال

آقا واقعا دستتون درد نكنه كار چند ساعت ميشه چند دقيقه . امروز برام روز خوبي بود چون يه مطلب تازه از سايت شما ياد گرفتم و تونستم اون را به خوبي اجرا كنم . هر دو لينك سالم هستن منتها براي دانلود نرم افزار اكسترك بايد از لينك زير استفاده بشه:

http://downloads.joomlacode.org/frsrelease/6/1/9/61954/SetupAkeebaExtractWizard.exe

لینک به ارسال

سلام

یک سوال داشتم از اون جایی که مبتدی هستم می خواستم بدونم آیا با این بسته نصبی ماژول ها و در کل افزونه ها هم انتقال پیدا می کنند؟:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بله، تمامی امکاناتی که در سیستم دارید بصورت کامل بصروت یک بسته نصبی در میاد که بعد می تونید اون بسته رو براحتی نصب و به تمام اون امکانات دسترسی داشته باشید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

بله، تمامی امکاناتی که در سیستم دارید بصورت کامل بصروت یک بسته نصبی در میاد که بعد می تونید اون بسته رو براحتی نصب و به تمام اون امکانات دسترسی داشته باشید...

موفق باشید

واقعا ممنون تاحالا به این سرعت جواب یک سوالمو نگرفته بودم:1:

لینک به ارسال

آقا یه ذره خودتون بگردید ، من اسمش را هم گفته ام یه سرچ مایشه !

این که دیگه کاری نداره !

لینک دانلود:

http://www.akeebabackup.com/download/official/akeeba-extract-wizard/akeeba-extract-wizard-3-1.html

لینک دانلود باز کننده ی jpa بالا بسته شده است

کسی لینک جدیدی نداره

لینک به ارسال

لینک دانلود باز کننده ی jpa بالا بسته شده است

کسی لینک جدیدی نداره

با سلام

به پست 31 همین تاپیک دقت کنید! (دوست عزیزمون لینک دانلود رو قرار دادند)

http://forum.joomina.ir/thread-339-post-24414.html#pid24414

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و درود

فایل زیپ رو میام نصب کنم میگه:

خطا! فایل نصب XML در این بسته یافت نشد.

مسیر دارای یک بسته معتبر نمی باشد.

آخه اینکه ماژول یا کامپوننت یا... نیست که xml داشته باشه!!

لینک به ارسال

با سلام

بک آپ رو کامل گرفتید؟ بعد از دانلود بک آپ از حالت فشرده خارج کردید؟

با یک مرورگر دیگر تست کنید

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

بله همه کارهارو انجام دادم

فایل JPL رو با همون برنامه تبدیل کردم و پوشه ایجاد شده را با winrar به zip تبدیل کردم.

حالا میرم تو مدیریت جوملا و از قسمت نصب، فایل رو بهش میدم و اونم شروع میکنه به آپلود و بعداز حدود 5دقیقه که آپلود تموم میشه میره صفحه اول مدیریت!!!

قبلش .htaccess و configuration.php-dist سطح دسترسیشون رو به 777 تغییر میدم ولی اثری نداره!

حتی اومدم همین فایل نصبی رو ریختم تو پوشه tmp هاست و میام از قسمت نصب>> نصب از دایرکتوری این فایل رو از این مسیر /home/sanavan/public_html/tmp میارم و میزنم نصب که پیام زیر میاد:

خطا! فایل نصب XML در این بسته یافت نشد.

مسیر دارای یک بسته معتبر نمی باشد.

این فایل XML باید تو فایل زیپ باشه؟ آخه بعداز تبدیل JPL و قبل از زیپ کردن این فایل XML تو بسته نیست!!!

لینک به ارسال

با سلام

وقتی شما توسط این افزونه بک آپ می گیرید این افزونه بک آپ شما رو در قالب یک بسته نصبی در میاره که شامل تمامی اطلاعات شما از جمله پوشه ها و فایلهای جوملا و دیتابیس و... می شه که شما بعد از دانلود این بک آپ، همانطور که فرمودید با برنامه مخصوص خودش از حالت فشرده خارج و بعد در فرمت zip فشرده می کنید و حالا نباید از مدیریت سایت بعنوان مثال ریستورش کنید چون این افزونه بک آپ شما رو در قالب یک بسته نصبی بهتون داده و باید اون رو مثل خود جوملا نصب کنید:

آپلود فایل زیپ شده در دایرکتوری مورد نظر در هاست یا لوکال و اکسترکتش

ساخت دیتابیس براش

هنگام نصب در هاست هم دسترسی پوشه های cache و tmp و logs و installation و فایل configuration.php قابل ویرایش یعنی 777 کنید...(اگر بعد از اعمال این دسترسی ها در ابتدای نصب با مشکل روبرو شدید کافیه دسترسی پوشه installation رو به حالت پیشفرض دربیارید و مراحل نصب رو طی کنید)

[در لوکال هم که سطح دسترسی تنظیم نمی خواد]

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

سلام

دوستان لینک خراب نیست برنامه آموزشی کامل است اما آخرش را توضیح نداده است.

چگونه در هاست این کار را انجام دهیم یعنی شیوه نصب این فایل توهاست چگونه است آیا با بقیه فایل ها جایگزین می شود؟

لینک به ارسال

سلام

آقای فرحزادیان شما نوشتید که فایل installation را به صورت 777 قرار دهیم. در حالی که فرض این است که چنین فایلی وجود ندارد چون من از لوکال بسته نصبی تهیه کردم و اینجا این پوشه در ابتدا باید حذف شود.

از طرف دیگر ایا فایل پس از اکستراک باید جایگزین فایل قبلی شود و یا اینکه باید براش installation کپی کنم؟

لینک به ارسال

منظور آن installation بسته جوملا نیست این یکی توسط کامپوننت ساخته میشه و فرق داره

جایگزینی هم مشکل نداره ولی بهتره پاک بشوند

لینک به ارسال

سلام

آقای فرحزادیان شما نوشتید که فایل installation را به صورت 777 قرار دهیم. در حالی که فرض این است که چنین فایلی وجود ندارد چون من از لوکال بسته نصبی تهیه کردم و اینجا این پوشه در ابتدا باید حذف شود.

با سلام

همانطور که دوست عزیزمون علی آقا اشاره کردند کار این کامپوننت این هست که بک آپ شما رو در حالت یک بسته نصبی به شما تحویل می دهد که پوشه installation نیز در آن تولید می شود و شما بعد از آپلود باید مثل جوملای اصلی نصب اش کنید با این تفاوت که از نظر شکل و شمایل با installation جوملا اصلی فرق دارد ولی اصل کار یکی هست...

در مورد سطح دسترسی این پوشه هم بسته به نوع تنظیمات سرور شما 2 حالت داره یکی اینکه باید 777 کنید و اگر جواب نداد همان 755 بزارید باشه و مراحل نصب رو طی کنید...

از طرف دیگر ایا فایل پس از اکستراک باید جایگزین فایل قبلی شود و یا اینکه باید براش installation کپی کنم؟

بک آپ شما در قالب یک بسته نصبی هست(شامل پوشه ها و فایلهای جوملایی که ازش بک آپ گرفتید و هم دیتابیسش و هم یک پوشه اختصاصی installation ) بعد از آپلود و اکسترکت باید نصب اش کنید و بهتره روی پوشه های قبلی اکسترکت نکنید و همچنین یک دیتابیس جدید براش بسازید...

نکته: برای اطمینان بیشتر می تونید پوشه ها و فایلهای قبلی رو در یک جای هاستتون کپی کنید و داشته باشید و دیتابیس قبلی رو هم بزارید باقی باشه و برای نصب بک آپتون یک دیتابیس جدید بسازید... (بعد از نصب بک آپ و اطمینان از سالم بودنش هر بلایی خواستید سر اطلاعات قبلی بیارید:D )

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان

آقا من هنگام بکاپ گیری با این مشکل مواجه هستم این یعنی چی :huh:

WARNING

jQuery and/or jQuery UI have not been loaded. This usually means that you have to change the permissions of media/com_akeeba and all of its contents to a least 0644. Alternatively, click on the "Parameters" icon, located in the toolbar of Akeeba Backup's Control Panel page and set the source for both of them to "Google AJAX API".

If you do not do that, the component will not work.

شروع يك پشتيبان جديد

فعال Profile: #1

سيستم پشتيبانگيري توانايي كاركردن مورد انتظار را ندارد .

سيسم پشتيبانگيري اشكالات پتانسيل را در شرح ذيل تشخيص داده است .:

راهنماي خروجي پيش فرض در حال استفاده تعريف كوتاه پشتيبان جديد !

توضيحات پشتيبان

لینک به ارسال

با سلام

سطح دسترسی پوشه com_akeeba را واقع در پوشه media بررسی کنید که روی 755 قرار گرفته باشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

سطح دسترسی پوشه com_akeeba را واقع در پوشه media بررسی کنید که روی 755 قرار گرفته باشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

سلام

تو لوکاله

در ضمن روی 755 هم هست بازم ارور میده

دوستان این یعنی چی

مسائل شناسايي شده

راهنماي خروجي پيش فرض در حال استفاده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...