رفتن به مطلب
novinfard

باز ریست شدن فروم

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

این چندمین بار هست که فروم ریست شده و یک بک آپ قدیمی روش اومده، می خواستم ببینم قضیه چیه؟؟:huh:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این پارس دو این دفعه هم قاطی کرده و انجمن رو به خیلی روز قبل بر گردوننده بلخره باید این انجمن به سرور دیگه منتقل بشه مثلا من 100 تا پست داشتم الان شده 80 تا فکر کنید برای هر نفر فقط 2 تا پست حذف یشه هر دفعه چی می شه

تازه یه چیز بد قالب طرح دست 2 من کلا پاک شد چه مطالب آموزشی بود داخلش واقعا حیف شد تازه اون قالب به طور کامل درست شده و همه چیز رو درست کرده گزاشته بودم و خودم این قالب ندارم دوستانی که کلا اون رو دانلود کردن حتما با من تماس بگیرن و واقعا محتاج اون قالب هستم

لینک به ارسال

خاک بر سر بیشعور و ... این هاستینگ مزخرف کنم، نزدیک به 50 پست من حذف شده و بعضی هاش رو واقعا دیگه ندارم.

واسه این نگاه مزخرف پارس واقعا متاسفم.

لعنت به این شرکت پارس:@:@:@:@:@

لینک به ارسال

هون بار اول باید این انجمن انتقال پیدا می کرن واقعا درد ناکه یکی از قالب هاای که خیلی دوست داشتم اون رو درست کنم و درست کردم و الان اون قالب رو خودم ندارم خیلی بده دارم پاره می شم

ولی اگه باز می خواد امیر رسیک کنه فکر کنم دیگه کار زار می شه

ولی اگه سایت های ما هر کدوم یک سند داشت و قرار داد این مشکل اگه پیش می اومد با شکایت می تونستیم یه درسی بدیم که دیگه این هاست بتونه خوب خودش رو هدایت کنه اگه بلد نیست خوب ببنده اون در رو که این همه کاربر الاف نشن

ممنون شهریار جون

لینک به ارسال

با عرض معذرت ؛

رویکرد احمقانه ایشان چیزی نیست غیر از جملاتی که در زیر ذکر می کنم.

هنگامی که اراده آنها بر بک آپ تعلق می گیره: اولا هیچ هاست و کاربری وجه تمایز نداره و ثانیا نحوست پارس در صورت محقق شدن، دامن همه را می گیره.

باید سخت افزار های لارم از دیسک نوری تا درایو های مجازی و آنلاین را مثل چمن باغچه اول آبیاری کنن تا همه چیز آماده و قبــراق باشه !

حالا شروع می کنن به بک آپ گرفتن که این پروسه حداقل 15 روز برای پت و مت زمان می بره !!!

حالا تمام ادمین ها و بالطبع یوزرها در زیر سایه اعمال آنها هستند. بدیهی هست اتفاق های زیادی در طی این 15 روز نمادین در هاست ها افتاده و باز هم :cool:

بعد از یک فعالیت طاقت فرسا :huh: که من آمار 4 سال قبل آن را دارم، تیغ هرس را با باز گرداندن بک آپ فعلی بر می دارند. و در این میان آنچه فوت شده است طی هیچ قرارداد کتبی تعهد داده نشده.

بخوانید یقیه ماجرا را که بر اثر کاهلی و در کنار آن حجم سنگین هاست های مشتریان، بک آپی تهیه می کنند که فاقد بسیاری از پست ها و فایل های بروز شده توسط کاربران هست.

لینک به ارسال

متأسفانه شرکت هاستینگی که الان جومینا بر روی اون مشغول به فعالیته سابقه خوبی نداره و دوستان هکر ما هم چندین بار توانستند نفوذ داشته باشند و یا سرور رو مثل همین موقع از کار بندازند .

با این همه نمیدونم چرا آقای تهرانی روی این سرور مشغول شدند و واقعا متأسفم که این همه تلاش بچه های انجمن به هدر رفت .

ولی همونطور که آقای تهرانی گفتند هاستینگی که خودشون راه اندازی کردند باید امنیت و کیفیت بهتری داشته باشه .

پس دوستان دوباره برای ساختن این کشتی ضربه خورده تلاش بیشتری میکنیم و به همیاری سکاندار این کشتی میتازیم. به امید خدا

لینک به ارسال

این کشتی 2 بار تا حالا صدمه خورده ، انتقال جومینا کار خیلی سختیه به دلیل اینکه من اصلا نمیخوام جومینا از کار بیافته و چون دائم داره روش پست اضافه میشه هر طوری انتقالش بدم باز هم یک سری پست حذف میشه .

نکته دوم اینه که چون من 24 سایت دمو در جومینا به عنوان دمو دارم و همچنین دانلود سنتر هم روی همین سرور قرار داره حجمش 1.5 گیگ شده که از حتما باید انتقالش را سرور به سرور بدم اما مشکل اینجاست که پنل فعلی دایرکت ادمینه و پنل جدید سی پنل که انتقالش را باز هم سخت تر میکنه .

یک نکته دیگه هم هست هاست جدید فول وارزه یعنی شما میتونید حتی لینک دانلود وارز هم قرار بدید من خیلی تمایل داشتم که هر کدام از سایت های جومینا روی یک هاست باشه دلیلشم اینه که من مطمئنم هکر های عزیز گوشه چشمی به ما دارن برای هیچ کس هم نمیتونه ادعا کنه سایتش ه-ک نمیشه . گرچه من تمامی نکات امنیتی را رعایت میکنم اما باز هم کار نشد نداره برای همین میخواستم هر کدام از سایت های جومینا روی یک سرور قرار بگیره و همش یک جا نباشه .

اگر یادتون باشه دفعه پیش من در سایت نوشتم که مشکل از سروره ، سایت را ساسبند کردن من بهشون تلفن زدم گفتن ما به شما 3 تا ایمیل زدیم که شما با ما تماس بگیرین نگرفتین ما سایت را ساسبند کردیم گفتم چرا گفتن نشر اکاذیب . من گفتم من کدوم حرف را دروغ نوشتم شما بگید من اصلا جومینا ولش میکنم . گفتن نه منظور ما این بود که شما تماس بگیرید از شما عذر خواهی کنیم و اطمینان بدیم که دیگه این مشکل پیش نمیاد و .....

برای همین از انتقال منصرف شدم اما این دفعه حتما سایت را منتقا میکنم . دیشب با بدبختی 4 تا پست پاک شده جومینا را پیدا کردم و ضرر بدی به من خورد داستانشم اینه که یک سایت برای مشتری طراحی کرده بود و در یکی از ساب دامین ها قرار داشت چون ما 4 نفریم من سایت ها را اول در اینترنت پایلت میکنم که هر 4 نفر بتونن رو سایت آنلاین کار کنن و متاسفانه ازش بک آپ نداشتم حالا چون این بک آپ ماله 10 روز پیشه اون سایت از بین رفته و تازه مشتریمون هم میخواست روز مرد افتتاحش کنه خیلی بد شد برای ما کلی ساعت وقت و .... همش از بین رفت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...