رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض ادب

بنده در حذف کردن چند افزونه به مشکل برخورد کردم هر کاری میکنم موقع حذف خطا میده واقعا کلافم کرده مثلا افزونه فروم kunena , nextend menu و ...

لطفا راهنماییم کنید چون حجم هاستم داره پر میشه این افزونه ها هم حجمشون زیاده پاک کنم کلی فضا خالی میشه. ممنون

YasCactus.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب

بنده در حذف کردن چند افزونه به مشکل برخورد کردم هر کاری میکنم موقع حذف خطا میده واقعا کلافم کرده مثلا افزونه فروم kunena , nextend menu و ...

لطفا راهنماییم کنید چون حجم هاستم داره پر میشه این افزونه ها هم حجمشون زیاده پاک کنم کلی فضا خالی میشه. ممنون

YasCactus.ir

شما دقیقا برای حذف افزونه ها تون چه مراحلی را طی میکنید

لینک به ارسال

سلام مجدد 

سوال کرده بودید که چه مراحلی طی میکنم؟

از منوی افزونه ها گزینه مدیریت افزونه ها رو انتخاب میکنم و روی تب مدیریت کلیک میکنم تمام افزونه هارو میاره و افزونه ای که میخوام حذف کنم انتخاب کرده و خروج از حالت نصب رو میزنم که ارور میده موندم چیکار کنم خیلی کلافم کرده.

لینک به ارسال

سلام مجدد 

سوال کرده بودید که چه مراحلی طی میکنم؟

از منوی افزونه ها گزینه مدیریت افزونه ها رو انتخاب میکنم و روی تب مدیریت کلیک میکنم تمام افزونه هارو میاره و افزونه ای که میخوام حذف کنم انتخاب کرده و خروج از حالت نصب رو میزنم که ارور میده موندم چیکار کنم خیلی کلافم کرده.

دسترسی بدید تست بشه

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

چه خطایی دریافت میکنید؟

سطوح دسترسی اتان درست هست؟

مسیرهای tmp و logs در فایل configuration.php درست درج شدند؟(باید قابل ویرایش باشند)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...