رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من فوکا گالری رو به طور کامل روی سایتم نصب کردم و هیچ مشکلی در نشون دادن تصاویر نداره.

اما وقتی ماژول های اسلایدر رو فعال میکنم هیچ عکسی نشون نمیده متاسفانه.

تو تنظیمات ماژول اسلایدر (مثلا nivo) من شناسه مجموعه رو وارد میکنم ولی هیچی نشون نمیده.

ممنون میشم بگید مشکل از کجا هستش

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان.

من فوکا گالری رو به طور کامل روی سایتم نصب کردم و هیچ مشکلی در نشون دادن تصاویر نداره.

اما وقتی ماژول های اسلایدر رو فعال میکنم هیچ عکسی نشون نمیده متاسفانه.

تو تنظیمات ماژول اسلایدر (مثلا nivo) من شناسه مجموعه رو وارد میکنم ولی هیچی نشون نمیده.

ممنون میشم بگید مشکل از کجا هستش

از جومینا دانلود کردید؟

لینک به ارسال

فکر میکنم بخاطر عدم وجود ریز تصاویر هستش.

من توی فوکا گالری گستم هیچ گزینه ای برای ایجاد ریز تصاویر ندیدم و فقط بالای تصاویر این نوشته بود :

" وضعیت ایجاد ریز تصویر: icon-16-false.png × "

از کجا میتونم فعال کنم ریز تصاویر رو!؟

و مشکل اسلایدر چجوری برطرف میشه!؟

ممنون

لینک به ارسال

از جومینا دانلود کردید؟

بله از جومینا دانلود کردم.

این لینک :

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-extension-image-and-voice/image-gallery/phocagallery.html

و با این توضیحات :

© 2007 - 2014 تیم توسعه ی افزونه های فارسی جومینا، مترجم: علی موذنی. بهینه سازی: حسینی پارسا

لینک به ارسال

فکر میکنم بخاطر عدم وجود ریز تصاویر هستش.

من توی فوکا گالری گستم هیچ گزینه ای برای ایجاد ریز تصاویر ندیدم و فقط بالای تصاویر این نوشته بود :

از کجا میتونم فعال کنم ریز تصاویر رو!؟

و مشکل اسلایدر چجوری برطرف میشه!؟

ممنون

شما زمانی که عکس های خود را آپلود کرده وبه مجموعه مورد نظر انتصاب می دهید / ذخیره و بستن را که میزنید به صورت اتومات ریز تصاویر تولید می شود .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

شما زمانی که عکس های خود را آپلود کرده وبه مجموعه مورد نظر انتصاب می دهید / ذخیره و بستن را که میزنید به صورت اتومات ریز تصاویر تولید می شود .

سلام

من چند تا عکس آپلود کردم به فوکاگالری و دیدم داره آرام آرام آپلود میشه و نوشته در حال ایجاد ریز تصاویر. یک قسمت هم بود که نوشته بود توقف ایجاد ریز تصاویر. وقتی توقف را زدم دیگه برای هیچک از گالری های جدید که ایجاد میکنم  ریز تصویر نمی سازه و عکسها در گالری هم دیده نمیشن. نمی دونم از کجا دوباره فعال کنم. دسترسی من به سایت هم محدودیت داره آیا باید دسترسی کامل داشته باشم؟ بی زحمت راهنمایی بکنید که دو روزه درگیر اینم.

لینک زیر هم همون گالری هست که عکسهاش دیده نمیشه

وضعیت ریز تصویر هم اینه

ممنون

http://www.azinsaraco.ir/محصولات/کاغذ-ديواري-پوستري/پوستر-پاپیروس.html

ویرایش شده توسط azinsaraco

لینک به ارسال

سلام

من چند تا عکس آپلود کردم به فوکاگالری و دیدم داره آرام آرام آپلود میشه و نوشته در حال ایجاد ریز تصاویر. یک قسمت هم بود که نوشته بود توقف ایجاد ریز تصاویر. وقتی توقف را زدم دیگه برای هیچک از گالری های جدید که ایجاد میکنم  ریز تصویر نمی سازه و عکسها در گالری هم دیده نمیشن. نمی دونم از کجا دوباره فعال کنم. دسترسی من به سایت هم محدودیت داره آیا باید دسترسی کامل داشته باشم؟ بی زحمت راهنمایی بکنید که دو روزه درگیر اینم.

لینک زیر هم همون گالری هست که عکسهاش دیده نمیشه

وضعیت ریز تصویر هم اینه

ممنون

http://www.azinsaraco.ir/محصولات/کاغذ-ديواري-پوستري/پوستر-پاپیروس.html

سلام / شما باید از مدیریت جوملا بری تو فوکاگالری / تنظیمات / تب اصلی / فعال سازی تولید ریز تصاویر رو روی بله قرار بدی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...