رفتن به مطلب
designer

ضروری

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی

من سایتی را برای پروژه دانشگاهی ام با لوکال هاست طراحی کرده ام ( از wamp server استفاده کرده ام ) از دوستان گفتند که این سایت رو با برنامه offline explore دانلود کنم و رایت کنم .

اما من این کار رو انجام دادم ولی نتیجه ای حاصل نشد وقتی سی دی یا فلشی که سایت در آن کپی شده را در سیستم دیگری بازیابی می کنم نوشته ها در هم دیده می شوند و صد در صد استاد همچین پروژه ای را قبول نخواهد کرد .

از دوستان هر کس می دونه من این مشکل رو چگونه برطرف کنم لطفا راهنمایی کنند من فقط تا آخر خرداد مهلت دارم تحویل بدم .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام امیر جان این دوست خوبمون به من نامه ای زده که می گه با این کار مشکلش حل نشده و تا آخر خرداد فقط می تونی این کارو انجام بده

اگه می شه این موضوع رو پیگیری کنید کا این دوستمون واقعا ضروری هست

ممنون شهریار جون :heart:

لینک به ارسال

با سلام

متسفانه من تو اين مدت كمي كمكار شده ( علتشهم امتحاناتم هستند ،كه تا 23 تير هستند) و شما دوستان كه همتون حرفيه ي هستيد و حتما قوانين انجمن رو مطالعه كرديد نبايد چنين اسمهايي برا تاپيكها انتخاب كنيد ... دليلشو هم كه حتما خودتون مي دونيد ...

:exclamation: دوست عزيز جناب designer لطفاً اسم تاپيكي كه ايجاد مي كنيد رو درست انتخاب كنيد كه دوستنا ديگه كه اين مشكلو دارند هم زود تر به جواب برسند

در ضمن از جناب designer خواهشي هم دارم بهجاي اينكه به ديگر دوستان پيام خصوصي بزنيد خودتون در تايپيكي كه باز كرديد ادامه بحث رو پيگيري كنيد .

يه راه ديگه هم براي انتقال براي انتقال استفاده از كامپوننت جوملاپك(joomlapack) هست.

يك سوال منظور شما از " نوشته ها در هم دیده می شوند " چي هستش ؟ منظورتون همون ؟؟؟؟ هستش ؟

موفق باشيد

يا علي

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...