رفتن به مطلب
shahram_pc

نمایش عکس به جای فولد در کامپوننت گالری فوکا

پست های پیشنهاد شده

با سلام.من فوکا رو رو برای گالری سایتم استفاده می کنم.گالری من مجموعه ای هست.و مجوعه ها به صورت فولدر نشان داده می شوند.من نمی خوام به صورت فولدر نشون داده بش.می خوام تو اون مجموعه یه عکس رو به جا شکل فولدر نمایش بده آیا امکان چنین کاری هست.؟
چون مشتری گفته دوست نداره به شکل فولدر مجموعه نما ها نشون داده بشه.و یک تصویر جاش باشه.

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متوجه شدم.فقط باید به جای نمای مجموعه نمای تصاویر رو انتخاب کنی.خیلی سوال الکی بود.اگه یکم می گشتم اصلا نباید سوال می کردم.ولی الان یه سوال دارم.وقتی نمای مجموعه رو انتخاب می کنی.کل تصاویرت به اون منو که اختصاص دادی میاد.من می خوام چندتا منو بسایزم به هر کدوم مجموعه های بخوصی از فوکا رو بدم.الان هر منو میسازم کل عکس های مجموعه ها میاد

لینک به ارسال
یه سوال دیگه هم این که :من برای حذف کپی رایت فوکا چی کار باید کنم.نسخم 3.2.6 بعضی از راه ها رو تو فروم ها جستجو کردم.ولی فوکا بعدش نابود می شد.کسی ترفندی براش می دونه؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...