رفتن به مطلب
albert_a.r_1366

منوی متحرک عمودی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز

من دنبال یک منوی ساده عمودی هستم که متحرک باشه . مانند منوی "تازه های خبری" در این سایت

http://www.valiasr-aj.com/fa/index.php

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

نه اینکه نشه یک منوی متحرک درست کرد اما بنده تا به حال همچین چزی ندیدم. منوی متحرک دقیقا به چه کار شما می آید؟

این سایت هم عناوین خبرهای خود را متحرک درست کرده است.

لینک به ارسال

درود بر شما

نه اینکه نشه یک منوی متحرک درست کرد اما بنده تا به حال همچین چزی ندیدم. منوی متحرک دقیقا به چه کار شما می آید؟

این سایت هم عناوین خبرهای خود را متحرک درست کرده است.

تعداد موضوعات منوی سایتی که روش کار می کنم خیلی زیاده و این باعث شده که ارتفاع سایت خیلی زیاد بشه. می خواستم متحرک بشه که ارتفاع سایت از حد متعارف زیاد تر نشه!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز خیلی راحت میتونید این ماژول رو بسازید...

کافیه یه ماژول از نوع Html سفارشی بسازید و کد زیر رو داخلش وارد کنین...

<marquee dir="rtl" direction="up" loop="-1" scrollamount="5" scrolldelay="1" onmouseover="this.scrollAmount=0" onmouseout="this.scrollAmount=5"><a href="#">Link1</a><br><a href="#">Link2</a></marquee>

توجه داشته باشید برای افزایش سرعت باید مقدار اتریبیوت scrollamount که الان 5 هست رو زیاد کنید (توجه کنید دو جا اومده )

ویرایش شده توسط ghasemy50

لینک به ارسال

دوست عزیز خیلی راحت میتونید این ماژول رو بسازید...

کافیه یه ماژول از نوع Html سفارشی بسازید و کد زیر رو داخلش وارد کنین...

<marquee dir="rtl" direction="up" loop="-1" scrollamount="5" scrolldelay="1" onmouseover="this.scrollAmount=0" onmouseout="this.scrollAmount=5"><a href="#">Link1</a><br><a href="#">Link2</a></marquee>

توجه داشته باشید برای افزایش سرعت باید مقدار اتریبیوت scrollamount که الان 5 هست رو زیاد کنید (توجه کنید دو جا اومده )

ببخشید نتونستم پستمو ویرایش کنم کدی رو که بالا دادم رو تو یه فایل بسازید توی سی پنلتون بعد با کد زیر بیاریدش

<iframe src="آدرس فایل ساخته شده">

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...