رفتن به مطلب
bartar

کامپوننتی برای جایگزینی جی دانلود

پست های پیشنهاد شده

جی دانلود با وجود اینکه خیلی راحت به آلفا یوزر متصل میشه اما با نرم افزار دانلود منیجر مشکل داره. یعنی وقتی یه فایل رو با جی دانلود روی سایتت آپلود کردی اگر کاربر با دانلود منیجر بخواهد فایل مورد نظر را دانلود کنه سه یا چهار برابر (گاهی هم دو برابر) مبلغ رو کسر می کنه.

آیا کامپوننتی سراغ دارین که بشه به جای جی دانلود به کارش برد و با آلفا یوزر هم هماهنگ باشه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برادر عزیز! من تقریباً همه ورژن ها رو باهم تست کردم. نه روی لوکال و نه روی هاست جواب نداد. بار هم همین مشکل هست.

ورژنهایی که باهم سازگاری دارند رو بفرمایید تا امتحانشون کنم.

لینک به ارسال
جی دانلود با وجود اینکه خیلی راحت به آلفا یوزر متصل میشه اما با نرم افزار دانلود منیجر مشکل داره. یعنی وقتی یه فایل رو با جی دانلود روی سایتت آپلود کردی اگر کاربر با دانلود منیجر بخواهد فایل مورد نظر را دانلود کنه سه یا چهار برابر (گاهی هم دو برابر) مبلغ رو کسر می کنه.

آیا کامپوننتی سراغ دارین که بشه به جای جی دانلود به کارش برد و با آلفا یوزر هم هماهنگ باشه؟

برای اینکار باید فایل های دانلود را در آدرس جداگانه قرار دهید و در قسمت تنظیمات لینک دانلود از آدرس خارجی را فعال نموده و نمایشش را روشن کنید

لینک به ارسال

یه سوال آقای تهرانی ... توی این حالت یوزر لینک مستقیم فایل رو نمی بینیه؟:exclamation: چون من مشکلی که دارم اینه که نمیخوام لینک مستقیم به فایل بده اما در عوضش قابلیت resume هم داشته باشه ... آیا با این روش میشه؟

لینک به ارسال

برای اینکار باید فایل های دانلود را در آدرس جداگانه قرار دهید و در قسمت تنظیمات لینک دانلود از آدرس خارجی را فعال نموده و نمایشش را روشن کنید

سلام

[align=justify]جناب تهرانی ممنون از راهنماییتون باید عرض کنم با این شیوه که شما ارائه کردین مشکل چند امتیاز کم شدن از کاربر حل میشه اما کاربر به لینک مستقیم فایل دسترسی پیدا میکنه که این مشکل بدتری از مشکل قبل رو ایجاد میکنه، حتی سایت سازنده جی دانلود هم راه حلی نداده برای این موضوع، اگه راه حلی ارائه بشه ممنون میشم واقعا چون این مشکل استفاده از کامپوننت "سیستم خرید اعتبار برای کاربران Alphauserpoint+زرین پال" با کامپوننت جی دانلود دوچار مشکل میکنه.

[/align]

لینک به ارسال

بلی وقتی لینک لو بره عملا مساله اعتبار بی ارزش می شه. چطور می شه این مشکل رو حل کرد؟ آیا کاری در این مورد انجام شده؟

لینک به ارسال

با سلام و درود

ممنون از دوستان که راهنمایی های لازم را به دوست عزیزمون کردن

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام و درود

ممنون از دوستان که راهنمایی های لازم را به دوست عزیزمون کردن

موفق باشید

شما کدوم راهنمایی رو می فرمایید. راهنمایی ای که آقای تهرانی لطف کردند و درج نمودند با وجود کارایی هنوز مشکل رو حل نکرده. امیدوارم این تاپیک همچنان فعال بمونه تا زمانیکه مشکل دوستان و ابلته من حل بشه

لینک به ارسال

ببینید رو هوا نمیشه فایل رو دانلود کرد و حتما باید لینکی وجود داشته باشه و حتما هم دیده خواهد شد و من شخصا فکر نمیکنم بتوان همچین کاری رو که شما مد نظرتون هست عملی کرد مگر اینکه کاری کنید که لینک دانلود فقط برای یک بار دانلود یا یک زمان معین فعال باشه !

در سایتی قبلا اینگونه روش رو دیده بودم که لینک دانلود تا دو یا سه ساعت یا چند روز برای دانلود فعال بود و فکر میکنم در برخی از اسکریپت های فروشگاهی این امکان وجود داشته باشد !

درکل نمیتوان لینک ها رو هم مخفی کرد بطوری که قابل دانلود باشد ! ولی میتوان برای لینک هامدت اعتبار تعیین کرد و امیدوارم دوستانی که بلد هستند این روش رو توضیح دهند !

لینک به ارسال

ببینید رو هوا نمیشه فایل رو دانلود کرد و حتما باید لینکی وجود داشته باشه و حتما هم دیده خواهد شد و من شخصا فکر نمیکنم بتوان همچین کاری رو که شما مد نظرتون هست عملی کرد مگر اینکه کاری کنید که لینک دانلود فقط برای یک بار دانلود یا یک زمان معین فعال باشه !

در سایتی قبلا اینگونه روش رو دیده بودم که لینک دانلود تا دو یا سه ساعت یا چند روز برای دانلود فعال بود و فکر میکنم در برخی از اسکریپت های فروشگاهی این امکان وجود داشته باشد !

درکل نمیتوان لینک ها رو هم مخفی کرد بطوری که قابل دانلود باشد ! ولی میتوان برای لینک هامدت اعتبار تعیین کرد و امیدوارم دوستانی که بلد هستند این روش رو توضیح دهند !

[align=justify]ممنون جناب گنجی ولی بحث اینجا اول مربوط میشه به چندبار اضافه شدن به عدد counter در jdownload، در این کامپوننت که حتما آشنایی کامل باهاش دارین میشه کاری کرد که لینک دانلود یک لینک php باشه تا دسترسی مستقیم به لینک فایل وجود نداشته باشه و فایل تنها از طریق خود کامپوننت جی‌دانلود قابل دانلود باشه. حالا وقتی کسی با internet download manager و شاید با تمام برنامه‌های دانلود منیجر اقدام به دانلود فایلی میکنه به دلیل چند بخشی کردن فایلها در هنگام دانلود و ارسال چندبار درخواست به سایت، در واقع شمارنده دانلود فایل ما دو، سه، چهار و یا حتی بیشتر بالا میره. موقعی که از alphauserpoint در jdownload به عنوان پرداخت کننده قیمت فایل استفاده میشه کسر امتیازی چندبرابری داریم که اگه این قضیرو بست بدیم به افزایش امتیاز آلفا از طریق کامپوننت آقای هاشمی که برای شارژ پولی از زرین‌پال طراحی شده، مشکل بزرگی بوجود میاد. و تنها راه حل موجود اینه که لینک رو به صورت لینک خارجی به جی دانلود معرفی کنیم و این باعث دسترسی کاربر به لینک مستقیم میشه و مشکل بزرگتری پیش میاد!

اینکه دسترسی کاربر محدود بشه برای دریافت بیشتر از یکبار یک فایل راه حل درستی نیست چون از دانلود شدن از طریق دانلود منیجر‌ها جلوگیری میکنه، بهترین راه اینه که دانلود هرچند بار یک فایل توسط یک کاربر تنها یکبار عدد کنتور رو بالا ببره! حالا به چه شکلش رو اساتید باید بگن ممنون میشیم ....[/align]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...