رفتن به مطلب
hatami1372

سوال در مورد واکنشگرا کردن قالب ( responsive )

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام یه قالب درست کنم که واکنشگرا باشه و این سوالا را دارم

1- در کد های ریسپانسیو می خواهم عرض صفحه را مطابق با عرض صفحه بازدیدکننده کنم یعنی

width:max-width

ولی این کد خرابه و اجرا نمی شه و فقط صفحه ام را محدود می کنه و کار خیلی زیادی نمی کنه می خوام کد یه طوری باشه که عرض صفحه برابر با عرض مانیتور یا گوشی بازدید کننده باشه یه چیزی تو مایه های

width:screen-width;

کد این دستور را میخوام

2- اندازه ها را وقتی درصدی می کنم اجرا نمیشه یعنی 100% تعریف نشده ولی من چیزی به نام صد در صدندارم و مطابق با صفحه بازدیدکننده است چطوری این را درست کنم

3- اگه بخوام تو سایت یه لینکی باشه که یک فایل استایل css را اجرا کنه باید از چه کدی استفاده کنم

می خوام مثلا یک لینکی باشه به نام mobile mode و یک لینک دیگه به نام standard mode که بین حالت موبایل و ویندوز ( عادی ) سوییچ بشه

این را هم لطف کنید بگید

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

1 :

وقتی دیو مادر را 100 % قرار بدید کل صفحه مانیتور را می گیرد. شما حتما جایی اشتباه می کنید.

2 : یکم گنگ نوشتید. ببینید در حالت کلی وقتی یک دیو دارید که مثلا عرضشرو گذاشتید 100px و دیو داخلش رو گذاشتید 20% خب این از دیو مادرش به ارث می بره و از 100px میاد و 20% اونو میگیره بقیه رو کار نداره

اگر متوجه منظورم نشدید یا من بد توضیح دادم لطفا کامل تر مشکل تون رو بیان کنید که بتوانیم بهتر راهنمایی کنیم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...