رفتن به مطلب
vapa_71

کامپوننت نمایشگر سایت برای موبایل

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من ای کامپوننت رو میخوام

سایت جومینا هم داره این کامپوننت رو اما برای کاربرای سطح یک هست اگه کسی داره لطفا لینک دانلود بده

اینم لینک جومینا

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-site-facility/all-free/%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84.html

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حداقل اسم کامپوننتش رو بگین از جایی دانلود کنم

میخوایم داخل موبایل سایت رو به صورت کامل نشون بده نمیخوام توی موبایل ظاهر سایت تغییر کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ،، نام کامپوننت

Mobile_Joomla_1-2-6-2

نام سایت رو نمی تونم معرفی کنم به خاطر قوانین جومینا

خواستی ایمیلت رو بده باست بفرستم

لینک به ارسال

سلام ،، نام کامپوننت

Mobile_Joomla_1-2-6-2

نام سایت رو نمی تونم معرفی کنم به خاطر قوانین جومینا

خواستی ایمیلت رو بده باست بفرستم

این کامپوننت رو فکر کنم امتحان کردم اما به صورتی که توی کامپیوتر هست نمایش داده نمیشه و مخصوص موبایل نمایش میده یعنی ظاهر سایت عوض میشه ؟!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

کسی نمیتونه راهنمایی کنه ؟

لینک به ارسال

سلام

اینجا یکم دیر جواب می دن

با چه قالبی کار کردی ؟ اگه بخوای با فریمورک کار کنی می تونی راحت تر این کارو انجام بدی

هستند فرم فورک های فارسی که بخوای راحت قالب طراحی کنی و واکنش گرا باشن

لینک به ارسال

سلام

اینجا یکم دیر جواب می دن

با چه قالبی کار کردی ؟ اگه بخوای با فریمورک کار کنی می تونی راحت تر این کارو انجام بدی

هستند فرم فورک های فارسی که بخوای راحت قالب طراحی کنی و واکنش گرا باشن

من از قالب shaper_megadeal استفاده کردم

الان مشکل من با چی حل میشه کامپوننتی هست که بتونم همونطور که داخل کامپیوتر نمایش داده میشه داخل گوشی هم نمایش داده بشه ؟ اگه میشه یه کامپوننت معرفی کنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته این قالب با مرورگر اینترنت اکسپلورر7 به پایین هم مشکل داره، اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور این دو مشکل رو حل کنم

آقای صفر علی که هشدار میدی الان این تایپیک رفته پایین و من جواب سوالمو رو نگرفتم ، بهتر نیست به جای اینکه هشدار بدین جواب من و امثال من رو بدید

لینک به ارسال

آقای صفر علی که هشدار میدی الان این تایپیک رفته پایین و من جواب سوالمو رو نگرفتم ، بهتر نیست به جای اینکه هشدار بدین جواب من و امثال من رو بدید

با سلام

اگر شما قوانین رو نقض نکنید ، اخطاری هم دریافت نمیکنید !

اون افزونه هم ، یک افزونه ترجمه شده هست و من اسم اصلیش رو نمیدونم . بهتره در لینک زیر جستجو کنید

http://extensions.joomla.org/extensions/advanced-search-results/1654196

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

من از قالب shaper_megadeal استفاده کردم

الان مشکل من با چی حل میشه کامپوننتی هست که بتونم همونطور که داخل کامپیوتر نمایش داده میشه داخل گوشی هم نمایش داده بشه ؟ اگه میشه یه کامپوننت معرفی کنید

البته این قالب با مرورگر اینترنت اکسپلورر7 به پایین هم مشکل داره، اگه ممکنه راهنمایی کنید چطور این دو مشکل رو حل کنم

من اون کامپونتی که تو سایت جومینا هست رو نصب کردم. مشکلی نداشت، اگه با اون حل نشد با چنتا حرفی صحبت کن یا کلاً بیا خودت یه قالب طراحی کن که واکنشگرا باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...