رفتن به مطلب
ساناز صداقتی

بررسی این قالب؟

پست های پیشنهاد شده

سلام شرمنده من یک قالب میخواستم که 2 ستونه باشه که پیداکردم به نام آماریلیس بعد میخوام بدونم مشکلات این قالب چی هست که بدم برام برطرفش کنند مثلا فکر کنم تگ h1 و h2 ش مشکل داشته باشه و پوشه html نداره کلا میخواستم ببینم چی ها نداره که بدم براش اضافه کنند یا خود طراح یا کسی دیگه البته میخواهم چندتا موقعیت top دیگه بهش اضافه کنم البته شرطی باشه که قشنگ بشه قالب البته گرافیکش رو میدونم یکم سبک هست و میتونه بهتر باشه ولی در کل اگر موقعیتی هم نیاز هست که توش نداره لطف کنید بگید
خیلی ممنونم
آدرس سایت من
jooma.20r.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به نظر من باید ببینید که چی می خواهید. خوب حالا فولدر html نداشته باشه. مگه مشکلی هست.

در حال حاضر شما از این قالب خوشتون اومده و باید ببینید که خودتون یا مشتری تون چه انتظاری دارید و با توجه به خواسته خودتون امکانات رو کم یا زیاد کنید.

در ضمن با توجه به اینکه دوستان دسترسی کامل هم ندارند کمی مشکل هست که یک نفر ببینه این قالب چی داره و چی نداره

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به نظر من باید ببینید که چی می خواهید. خوب حالا فولدر html نداشته باشه. مگه مشکلی هست.

در حال حاضر شما از این قالب خوشتون اومده و باید ببینید که خودتون یا مشتری تون چه انتظاری دارید و با توجه به خواسته خودتون امکانات رو کم یا زیاد کنید.

در ضمن با توجه به اینکه دوستان دسترسی کامل هم ندارند کمی مشکل هست که یک نفر ببینه این قالب چی داره و چی نداره

موفق باشید

نه یکی می گفت که پوشه html نداره و شاید مشکل دار بشه بعدا!!! منظورم این هست که یک قالب بدون فریمورک چطور باید باشه یعنی رسپانسیو باشه وسبک باشه و

... لطفا بقیه رو دوستان گل بگند

لینک به ارسال

این وبلاگه درسته ؟

چه ربطی به جوملا داره ؟

اگه میخواید دوستان راهنماییتون کنند بهتره در انتخاب بخش برای ایجاد سوالاتون دقت کنید .

http://forum.joomina.ir/forum/28-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D9%88%D8%A7/

اینجا سوالتون رو مطرح کنید اساتید در این بخش بهتر میتونند راهنماییتون کنند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...