رفتن به مطلب
hamid80

در خواست پایان نامه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان پروژه پایان ترم من طرای سایت فروشگاه اینترنتی است من قصد دارم یکی از فروشگاه سازهای که تو انجمن است  یا یک فروشگاه ساز بر مبانی جوملا که هست به عنوان  پایان نامه  بدم حالا  درخواستم از دوستان اینه که اگر داکیونتی به فارسی در مورد راه اندازی این فروشگاه دارن در اختیار بنده قرار بدن برای پایان نامه با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان پروژه پایان ترم من طرای سایت فروشگاه اینترنتی است من قصد دارم یکی از فروشگاه سازهای که تو انجمن است  یا یک فروشگاه ساز بر مبانی جوملا که هست به عنوان  پایان نامه  بدم حالا  درخواستم از دوستان اینه که اگر داکیونتی به فارسی در مورد راه اندازی این فروشگاه دارن در اختیار بنده قرار بدن برای پایان نامه با تشکر

درود برشما

من دارم مینویسم ولی هنوز تموم نیست (بخاطر مشغله کاری خیلی وقت نمیکنم بنویسم ) انشاء الله تا نیمه شعبان یا اوایل ماه رمضون تمومش میکنم

لینک به ارسال

مرسی الان چند صفحه شده ؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درود برشما

من دارم مینویسم ولی هنوز تموم نیست (بخاطر مشغله کاری خیلی وقت نمیکنم بنویسم ) انشاء الله تا نیمه شعبان یا اوایل ماه رمضون تمومش میکنم

سلام نزدیک به ماه رمضان شدیم اگر تمام شده یک نسخه اش را هم در اختیار بنده قرار می دهین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...