رفتن به مطلب
ehsan1

پلاگین ایجاد جدول

پست های پیشنهاد شده

سلام این سایت ور ببنید لطفا

joomi.ir/joomla-host.html

برای ایجاد پلان ها هاست از چه پلاگینی استفاد کرده ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

برای ایجاد چنین جداولی در سایت جوملای جهانی نمونه های وجود دارد اگر price table رو جستجو کنید براوتون نمایش میده اما من پیشنهاد نمی کنم چون دست پای آدم رو می بنده و امکاناتشون محدوده مگر اینکه شما از یکیشون خوشتون بیاد.

من پیشنهاد می کنم لیست قیمت و جدول قیمت رو در پرشین اسکریپت جستجو کنید نمونه های جالبی براتون میاره تنها کاره لازم اینکه که شما فایل css رو به قالبتون اضافه کنید.

البته اگه به زبان انگلیسی آشنایی دارید در گوگل html price table جستجو کنید نمونه های متفاوتی رو بتون نشون میده اگه هم با درج کد در مطالب مشکل داشتید از این آموزش بهره ببرید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7-javascript-html-php.html

موفق و پیروز باشید.

لینک به ارسال

درود

برای ایجاد چنین جداولی در سایت جوملای جهانی نمونه های وجود دارد اگر price table رو جستجو کنید براوتون نمایش میده اما من پیشنهاد نمی کنم چون دست پای آدم رو می بنده و امکاناتشون محدوده مگر اینکه شما از یکیشون خوشتون بیاد.

من پیشنهاد می کنم لیست قیمت و جدول قیمت رو در پرشین اسکریپت جستجو کنید نمونه های جالبی براتون میاره تنها کاره لازم اینکه که شما فایل css رو به قالبتون اضافه کنید.

البته اگه به زبان انگلیسی آشنایی دارید در گوگل html price table جستجو کنید نمونه های متفاوتی رو بتون نشون میده اگه هم با درج کد در مطالب مشکل داشتید از این آموزش بهره ببرید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%8C-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%88-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7-javascript-html-php.html

موفق و پیروز باشید.

سلام

کمی بیشتر توضیح میدید در پرشین اسکریپت جستجو کنم؟

من میخوام جدول قیمت مثل سایتی که لینکشو دیدید یا مشابهش  ایجاد کنم

دقیقا باید چیکار کنم؟

مرسی

لینک به ارسال

درود بر شما

اگر چیز آماده ای بخواهید می توانید اینجا جستجو کنید

http://extensions.joomla.org/extensions/news-display/tables-a-lists

لینک به ارسال

اونی که دوستمون  محمد رضا فرخ سرشت در پست دوم ذکر کردند چیه داستانش؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

میتونید از این پاژول استفاده کنید چون اکثر سایتهایی که با جوملا ساخته شده و دارن هاست ارائه میدن از این افزونه استفاده میکنند احتمال قوی سایتی که معرفی کردید هم همین ماژول رو استفاده میکنه

البته نسخه 1.5 هست

دانلود ماژول از سایت سازنده

البته از خود ویرایشگر جوملا هم میتونید استفاده کنید یک ماژول دستی بسازید و موقعیتش رو اگه قالب سایتتون داشته باشه میتونید اونجا بگذارید

برای این منظور قالب فطر به نظر من گزینه مناسبی هست توی جومینا سرچ کنید پیداش میکنی

ویرایش شده توسط محمدهادی حقیقی

لینک به ارسال

درود بر شما

میتونید از این پاژول استفاده کنید چون اکثر سایتهایی که با جوملا ساخته شده و دارن هاست ارائه میدن از این افزونه استفاده میکنند احتمال قوی سایتی که معرفی کردید هم همین ماژول رو استفاده میکنه

البته نسخه 1.5 هست

دانلود ماژول از سایت سازنده

البته از خود ویرایشگر جوملا هم میتونید استفاده کنید یک ماژول دستی بسازید و موقعیتش رو اگه قالب سایتتون داشته باشه میتونید اونجا بگذارید

برای این منظور قالب فطر به نظر من گزینه مناسبی هست توی جومینا سرچ کنید پیداش میکنی

ممنون برای جوملا 2.5 نیاز دارم برای همین در بخش جوملا 2.5 پست ارسل کردم

تشکر از لطفتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...