رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

khepri2box.png [align=JUSTIFY]قالب مدیریت جوملا - قالب خپری 2

[/align] [JUSTIFY]کسانی که از قدیم با جوملا آشنا هستند خاطرشان هست که این قالب حدود 1 سال و نیم پیش و شایدم 2 سال در انجمن های تی سی جوملا منتشر شد . این قالب قالب بسیار زیبایی است که برای بخش مدیریت جوملا استفاده میشود منتها من خودم تغییراتی درش دادم ...[/JUSTIFY]

edame.jpg

[JUSTIFY]این قالب توسط آقای ربانی مدیر سایت یار مهربان آن موقع از روی قالب پیش فرض جوملا ویرایش شده است . امروز داشتم در آرشیوم میگشتم که این قالب را دیدم و گفتم برای شما هم منتشرش کنم اما بنا به نیازی که خود من داشتم کپی رایت های قالب را برداشتم به همین دلیل در این قالب خبری از توسعه یافته از طرف ..... نیست . من شخصا با برداشتن کپی رایت جوملا مخالفم اما برخی موارد این کار بنا به درخواست مشتری انجام میشود .[/align] [align=JUSTIFY]این که چه اشکالی داره به مشتریتون بگین طراحی سایتش با جوملا بوده به من مربوط نیست اما ناچار شدم برای این که مشتریان خودم را راضی کنم اول بشینم یه جوملا درست کنم که اسم جوملا در آن نباشه و بعدش بشینم برای قسمت مدیریت قالبی درست کنم که در اون هم اسم جوملا وجود نداشته باشه . که نتیجش 4 قالب مدیریت برای جوملا شد که امروز دومیش را منتشر میکنم و اگر خاطرتون باشه قالب قبلی قالب نسیم بود. شاید جوملا مخصوص طراحان هم که نام جوملا در آن کلا حذف شده را بعدا منتشر کردم .[/JUSTIFY]این قالب توسط آقای ربانی مدیر سایت یار مهربان آن موقع از روی قالب پیش فرض جوملا ویرایش شده است . امروز داشتم در آرشیوم میگشتم که این قالب را دیدم و گفتم برای شما هم منتشرش کنم اما بنا به نیازی که خود من داشتم کپی رایت های قالب را برداشتم به همین دلیل در این قالب خبری از توسعه یافته از طرف ..... نیست . من شخصا با برداشتن کپی رایت جوملا مخالفم اما برخی موارد این کار بنا به درخواست مشتری انجام میشود .[/align] [align=JUSTIFY] متاسفانه با ویرایشگر اصلی قالب که آقای ربانی هستند ، در حال حاضر ارتباطی ندارم و سایت قبلی ایشون هم از بین رفته است انشاالله اگر خبر جدیدی از ایشون بدستم رسید حتما آدرس سایت و مشخصات ویرایشگر قالب را در همین پست ذکر میکنم

لینک دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

همانطور که حامد جان اشاره کردند لینک مشکلی ندارد ! به هر حال:

دانلود از آپلود سنتر جدید جومینا

دانلود از لینک کمکی

پسورد:

www.joomina.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...