رفتن به مطلب
mr.lvlrf

افزونه اتصال whmcs به جوملا یا مشابه سیستم فروش و مدیریت مالی آن

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من دنیال افزونه ای هستم که بشه whmcs رو به جوملا کاربران و سیستم فروش و تیکت آن رو به هم متصل کرد.

فکر نکنم باشه. اما دنبال یه افزونه ی دیگه ی هستم سیستم فروش مدیریت مالی فاکتور زدن و لیست سفارش ها و فاکتور زدن دوره ای و ... .

ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز چنین افزونه ای سراغ ندارم ، ولی شاید دوستان دیگه سراغ داشته باشند ولی یه نرم افزار هست که میشه برای مدیریت هاست ازش استفاده کرد من خودم قبلا از همین استفاده می کنم کار بچه های ایرانه رایگان هم هست توی نت یه سرچ بزنی گیرت میاد اگرم نیومد خبر بده برات بفرستم

Hosting Manager 1

لینک به ارسال

ممنون آقای

محمدهادی حقیقی

من دنبال افرونه ای بودم که بتونم فاکتور بدم یا اینکه بتونن سفارش هاشونو مشاهده کنن و به بانک هم بشه وصلش کرد. اگه افزونه ی مشابهی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

ممنون آقای

محمدهادی حقیقی

من دنبال افرونه ای بودم که بتونم فاکتور بدم یا اینکه بتونن سفارش هاشونو مشاهده کنن و به بانک هم بشه وصلش کرد. اگه افزونه ی مشابهی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

http://extensions.joomla.org/extensions/miscellaneous/misc-bridges/20815

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...