رفتن به مطلب
kian777

فایل CSS قالب رو تغییر میدم بعداما 10ثانیه به حالت اول برمیگرده

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیزم

من فایلهای css قالب رو به خاطر فونتها تعیر میدم و همه تغییرات خوب اعمال میشه 

اما بعد 10 ثانیه همه تغیراتی که دادم به حالت اول برمیگرده؟

آیا قالب من آنلاین به جایی متصل هستش ؟

چگونه میتونم تغییرات کد های css رو برای دائمی ماندگار کنم؟

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مطمئن شوید فایلی که در آن تغییرات میدهید ، کش شده نباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

درود

من هم همسن مشکل رو داشتم. احتمال می دم از فریم ورک قالبتون باشه چون من هم هم تغییراتی انجام می دادم ولی آخر سر مجبور شدم از داخل تنظیمات قالب در داخل مدیریت سایت تغییرات رو ویرایش کنم.

لینک به ارسال

نشانی و نام پرونده هایی که دگرگون می کنید چیست ؟

....\templatesn\templatname\css-compiled\master... .css

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام

مطمئن شوید فایلی که در آن تغییرات میدهید ، کش شده نباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

میشه لطفا دقیق تر توضیح بدید..؟ ممنون

لینک به ارسال

با سلام

من با یک قالب همچین مشکلی داشتم و بعدا فهمیدم که مشکل از قالب و اینا نیست مشکل از فایل های less هستش.

فایلی های less باعث می شد که تمامی تغییرات من بعد از چند روز یا بعد از اینکه دستی کش رو خالی می کردم به حالت اول برگرده.

در نهایت چون با less آشنایی نداشتم قالبم رو عوض کردم و مشکلم حل شد.

در ابتدا ببینید که تو فایلهای قالبتون فایل هایی با پسوند less هست یا نه. اگر که هست فکر می کنم که به مشکل من دچار شده اید.

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

من با یک قالب همچین مشکلی داشتم و بعدا فهمیدم که مشکل از قالب و اینا نیست مشکل از فایل های less هستش.

فایلی های less باعث می شد که تمامی تغییرات من بعد از چند روز یا بعد از اینکه دستی کش رو خالی می کردم به حالت اول برگرده.

در ابتدا ببینید که تو فایلهای قالبتون فایل هایی با پسوند less هست یا نه. اگر که هست فکر می کنم که به مشکل من دچار شده اید.

یا حق می توانید خودتان یک پرونده css را بی افزایید

پرونده های less پس از کامپایل شدن  css ها را می سازند.

اگر با less آشنا نیستید. در بیشتر زمان ها می توانید یک پرونده با نام custom.css بسازید و دگرگونی ها را در آن انجام دهید . اگر باز هم کار نکرد . یک پرونده css  بسازید و خودتان آنرا به پوسته پیوند دهید.

فرمان ها را هم important کنید

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

با سلام

یا حق

بله هست... اما کلی کار کردم رو این قالب نمیتونم یه قالب دیگه استفاده کنم :(

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پرونده های less پس از کامپایل شدن css ها را می سازند.

اگر با less آشنا نیستید. در بیشتر زمان ها می توانید یک پرونده با نام custom.css بسازید و دگرگونی ها را در آن انجام دهید . اگر باز هم کار نکرد . یک پرونده css بسازید و خودتان آنرا به پوسته پیوند دهید.

فرمان ها را هم important کنید

سپاس بابت لطفی کی میکنید و پاسخ میدید

اگه less ها رو پاک کنم که دوباره برام css نسازن... و خودم css ها رو ویرایش کنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟؟؟

لینک به ارسال

سپاس بابت لطفی کی میکنید و پاسخ میدید

اگه less ها رو پاک کنم که دوباره برام  css نسازن... و خودم css ها رو ویرایش کنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟؟؟

نمی دانم. تا به امروز بنده چنین شیوه ای را نیازمودم. ولی گمان میکنم موجب چالش های فراوانی بشود. پیشنهادم همان است که گفتم. بسیار کار ساده و آسانی هم است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...