رفتن به مطلب
mr.lvlrf

درخواست برگزاری کلاس تحقیقات بازار

پست های پیشنهاد شده

درود اساتید جومینا

من در جشنواره قبلی جومینا شرکت کردم و فوق العاده لذت بردم. مخصوصا از کلاس بازاریابی اینترنتی بالای 3 بار دیدمش.

عاجزانه خواهشمندم کلاس تحقیقات بازار که ادامه ی مبحث بازار یابی می باشد و مباحث تکمیلی دیگر که آقای تهرانی صلاح می دونید رو برگزار کنید.

من این کلاس رو برای اینکه هم تئوری کسل کننده نبود و با مثال های ساده کاملا قابل فهم بود و ربط دادن صحیح آن به بازار یابی اینترنتی و طراحی وب و اینکه عملی بود راه حل هاش ذخیلی قبول دارم. می خواهشمندم که برگزار شود.

راستی اگر براتون مقدور این کلاس رو هم مثل قبل آنلاین برگزار کنید. چون فکر نکنم نیاز به حضور فیزیکی باشه آخه تهران اومدن یکم سخته .

ممنون میشم کلاس رو برگزار کنید

---------------------------------

دوستانی که از کلاس دوره ی قبل رازی بودن نظر/رضایتمندی خودشونو   اعلام کنن تا زود تر کلاس برگزار بشه. یا اگه مدیران لطف کنن یه نظر سنجی بزارن که همه ی کاربران نظر دهند خیلی بهتر می شود.

--------------------------------

من میدونم وقت هر کس برای خودش چقدر ارزشمند هست و احتمال می دم شما برای اینکه بخواین کلاس رو رایگان برگزار کنید ممکنه زمان کلاس به تعویق بیوفته. اگه تو جشنواره بزارید که چه بهتر اگر نه،  هزینه ای برای کلاس بگیرید ، نمی گم توجیح اقتصادی براتون داشته باشه ولی حداقل بتونه هزینه ی منابعی که استفاده می کنید باشه.

ممنون از وقتی که گذاشتید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...