رفتن به مطلب
rashidd

مشکل آپلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام من از فوکا دانلود استفاده می کنم برای آپلود

و تنظیمات مربوطه رو انجام دادم که بتونم فایل 30 مگابایتی رو آپلود کنم متاسفانه فایل بالاتر از 10 مگابایت رو
آپلود نمی کنه با سرور هاست هم تماس گرفتم می گه از طرف ما مشکلی نیست لطفا بررسی کنید مشکل آپلود کجاست

با نام کاربری ********** و رمز عبور ********** وارد سایت بشید وآپلود انجام بدید

www.ahvazchap.com

ویرایش شده توسط محمدحسین میری
کوچک ترین اطلاعات سایت تان هم در عموم قرار ندهید!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام من از فوکا دانلود استفاده می کنم برای آپلود

و تنظیمات مربوطه رو انجام دادم که بتونم فایل 30 مگابایتی رو آپلود کنم متاسفانه فایل بالاتر از 10 مگابایت رو

آپلود نمی کنه با سرور هاست هم تماس گرفتم می گه از طرف ما مشکلی نیست لطفا بررسی کنید مشکل آپلود کجاست

با نام کاربری rashid8 و رمز عبور 123456 وارد سایت بشید وآپلود انجام بدید

www.ahvazchap.com

سلام رمز چرا قراردادی برورمز سایت عوض کن  رمز پیغام خصوصی میکنند برای کسی که میخواد کمک کنه   فکر کنم محدودیت حجم برای اپلود داشته باشه فوکا

لینک به ارسال

درود بر شما

تنظیمات مربوط به افزونه رو انجام دادید؟

توی فایل php.ini یک گزینه برای حداکثر میزان آپلود یک سایت قرار داره که باید مدیریت هاست اونو بیشتر کند

لینک به ارسال

با سلام

من با مدیریت هاست تماس گرفتم گفت خودت فایل php.ini رو ایجاد کن وتغییرات داخلشرو اعمال کن فایل رو خودشون نمی دن

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

توی قسمت phpconfiguration هاست مقدار آپلود رو زده 50M اما سرعت آپلود پایین هست من وقتی اطلاعات سایت با حجم 60 مگابایت رو تو هاست ریختم 5 دقیقه ای انجام داد اما فایل 20 مگابایتی از طریق سایت نمی تونم آپلود کنم بیشتر از 15 دقیقه طول می کشه و آپلود هم نمی کنه از فوکا دانلود هم استفاده می کنم تنظیما تش هم تغییر دادم هیچ فرقی نکرده لطفا اساتید کمک کنن

لینک به ارسال

من می خوام کاربرام بتونم فایل آپلود کنن برای همشون اکانت ftp بسازم بنظرت عاقلانست!

لینک به ارسال

درود بر شما

در مدیریت رسانه ها » تنظیمات » حداکثر حجم فایل برای بارگذاری را بیشتر کنید و مجدد تست کنید

فوکا اگر مقدار حجم آپلودش رو زیاد کنید باید بیشتر از اینها رو آپلود کنه البته اگر هاست محدودیت نداشته باشه

نتیجه رو اعلام کنید

لینک به ارسال

هیچ فایده نداره در حین آپلود قطع می شه صفحه سفید هیچ چیزی آپلود نمی شه از خیر فوکا گذشتم اگر اسکریپت خاصی سراغ دارید معرفی کنید چون تمام اسکریپت های اینترنت رو نصب کردم همه وسط کار به 50 درصد که رسید دوباره از اول شروع میکنه نمی دونم چیکار کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...