رفتن به مطلب
savarsho

درخواست ماژول یا کمک

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه ماژول یا یه کمک می خوام

من یه سایت دارم می خوام کاربر بیاد و یه فرم پر کنه بعد اون فرم برای من ارسال شود

من بر اساس اون فرم درخواست یه فاکتور برای اون مشتری ایمیل کنم 

و در فاکتور هم لینک پرداخت الکترونیک قرداده شده باشه

تا وقتی مشتری روی لینک پرداخت کلیک کرد همون مبلغ فاکتور را در صفحه بانک براش باز کنه

و بعد از پرداخت یه کد یا نام مشتری برای من ارسال شود که مشتری مبلغ را پرداخت کرده است

حالا با توجه به توضیحات بالا دوستان کمکی میتونن بکنن

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

من یه ماژول یا یه کمک می خوام

من یه سایت دارم می خوام کاربر بیاد و یه فرم پر کنه بعد اون فرم برای من ارسال شود

من بر اساس اون فرم درخواست یه فاکتور برای اون مشتری ایمیل کنم 

و در فاکتور هم لینک پرداخت الکترونیک قرداده شده باشه

تا وقتی مشتری روی لینک پرداخت کلیک کرد همون مبلغ فاکتور را در صفحه بانک براش باز کنه

و بعد از پرداخت یه کد یا نام مشتری برای من ارسال شود که مشتری مبلغ را پرداخت کرده است

حالا با توجه به توضیحات بالا دوستان کمکی میتونن بکنن

با تشکر

درود

برای فرم پرکردن باید از ماژول فرم ساز استفاده کنید RSForm یکی از بهترین فرم ساز هست.

توش می تونید تعریف کنید که اگر فرمیو پر کردن برای شما میل شه. اما اینکه شما مبلغ بدین او با همون مبلغ لینک پرداخت بده فکر نکم بشه ولی اگه هم بشه شما باید واسه هر فرم دستی جواب بدید. ولی اگه من حای شما بودم در همین فرم ساز برای هر گزینه یک قیمت در نظر می گرفتم که با انتخاب اون همون مبلغ پرداخت کنه، اما برای اینکه درگاه بانک داشته باشین 2 راه دارین.

1.از خود بانک درگاه مستقیم بگیرید.

2.از سایت های واسته بانک مثل زرین پال، پارس پال ، میخن پال و ... (در نت جستجو کنید زیاد هست) استفاده کنید یا اینکه از درگاه های بانکی که برای RSFom در سایت جومینا هست استفاده کنید.

خود ماژول هم در سایت جومینا در دسترس هست. ولی من آخرین نسخه و کاملا فارسی رو در سایت یکی از اعزای هسته جومینا ، آقای رامین انگوتی دیدم. آدرس سایتشون rmjoomla هست. می تونید دریافت کنید.

لینک به ارسال

درود

برای فرم پرکردن باید از ماژول فرم ساز استفاده کنید RSForm یکی از بهترین فرم ساز هست.

توش می تونید تعریف کنید که اگر فرمیو پر کردن برای شما میل شه. اما اینکه شما مبلغ بدین او با همون مبلغ لینک پرداخت بده فکر نکم بشه ولی اگه هم بشه شما باید واسه هر فرم دستی جواب بدید. ولی اگه من حای شما بودم در همین فرم ساز برای هر گزینه یک قیمت در نظر می گرفتم که با انتخاب اون همون مبلغ پرداخت کنه، اما برای اینکه درگاه بانک داشته باشین 2 راه دارین.

1.از خود بانک درگاه مستقیم بگیرید.

2.از سایت های واسته بانک مثل زرین پال، پارس پال ، میخن پال و ... (در نت جستجو کنید زیاد هست) استفاده کنید یا اینکه از درگاه های بانکی که برای RSFom در سایت جومینا هست استفاده کنید.

خود ماژول هم در سایت جومینا در دسترس هست. ولی من آخرین نسخه و کاملا فارسی رو در سایت یکی از اعزای هسته جومینا ، آقای رامین انگوتی دیدم. آدرس سایتشون rmjoomla هست. می تونید دریافت کنید.

با تشکر از شما

من فرم ساز را میشناسم باهاشم کار می کنم

ولی میخوام که اون ایمیل را به صورت دستی ارسال کنم 

فقط مشکل اینجاست که چطوری قیمت را در فایل پرداخت بگنجانم و بعد از اینکه پرداخت انجام شد چطوری بفهمم این مشتری پرداخت کرده

با توجه به شرایط سخت محاسبه قیمت نمیشه از طریق فرم محاسبه را انجام داد

لینک به ارسال

با تشکر از شما

من فرم ساز را میشناسم باهاشم کار می کنم

ولی میخوام که اون ایمیل را به صورت دستی ارسال کنم 

فقط مشکل اینجاست که چطوری قیمت را در فایل پرداخت بگنجانم و بعد از اینکه پرداخت انجام شد چطوری بفهمم این مشتری پرداخت کرده

با توجه به شرایط سخت محاسبه قیمت نمیشه از طریق فرم محاسبه را انجام داد

من یه همچین چیزی تو ذهنم بود برای شما

http://focusweb.ir/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4#%D9%82%D8%AF%D9%85-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DB%8C

ولی در کل من اگه می خواستم همچین کاری و با شرایط شما انجام بدم میرفتم ماژول نصب می کردم و تو سایت واسطه بانک  ثبت نام می کردم بعد نصب پلاگین وقتی از پنل مدیریت به تنظیمات آن پلاگین میرید کدی مرچن  یا کدی که ائن سایت واسطه بهتون داده رو به پلاگین میدین تا وقتی به بانک وصل شد و پرداخت رو انجام داد به حساب شما پول ریخته بشه (این توضیحات در راهنمای نصب آن پلاگین هست). معمولا با ایمیل از طرف سایت واسطه بانک می تونید مطلع بشید که پرداخت رو انجام داده .

و بعد فرمتون رو می سازید در آخر یک آبجکت دگاه را اضافه می کنید مبلغ را میدید. بعد بعد ساخته شدن یک منو می سازید  که به آن اختصاص می دهید اما چون شما میخواهید که قیمت برای هر کش متفاوت باشد حواستان باشد که منو را در قالبتان انتشار ندهید. وقتی ایمیل را می خواهدید ارسال کنید لینک آدرسی که فرم مد نظر به آن اختصاص داده شده است را وارد می کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...