رفتن به مطلب
majid1605

کامپوننت غیر فعال کرد Right click

پست های پیشنهاد شده

می خواستم بدونم افزونه ای برای غیر فعال کردم Right click در جوملا 1.6 وجود داره ؟

سلام من سرچ کردم این رو پیدا کردم. دوستان سرچ کردم فایل نسخه 1.6 رو پیدا نکردم.

این افزونه از سایت زیر و به صورت رایگان منتشر شده است.

http://www.siteground.com/joomla-hosting/joomla-extensions/ver1.5/jNoRightClick.htm

فارسی نشده اما کاملا مشخص میشه که باید چکار کرد..

اگه کارتون راه افتاد میتونید سپاس کنید یا امتیاز بدید (دوستان این کار رو خیلی از کسانی که تو انجمن سوال میپرسند و تازه وارد هستند بلد نیسند.)

لینک دانلود از سرور جومینا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

تست کردید؟ در تمامی مرورگرها جواب می دهد!؟

معمولا این افزونه ها در تمامی مرورگرها جواب نمی دهد... (در انجمن بارها بحث شده...)

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

تست کردید؟ در تمامی مرورگرها جواب می دهد!؟

معمولا این افزونه ها در تمامی مرورگرها جواب نمی دهد... (در انجمن بارها بحث شده...)

پیروز باشید

متاسفانه نه! من اول نصب کردم نصب شد مشکلی نداشت اما اودم دستکاریش کردو و بعد جواب نداد الان هم نمیدونم چطوری پلاگین رو باید حذف کنم نه کار میکنه نه اجازه میده دوباره نصبش کنم. پکار کنم.

لینک به ارسال

با سلام

نکات آموزشی لینک زیر در مورد حذف الحاقات از طریق مدیریت سایت نیز دخیل هستند:

http://www.joomina.ir/%DA%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B4-%D9%87%D8%A7/%D8%AE%D8%B7%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D8%A8%D8%AC%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-xml-%D8%B1%D8%A7-%D9%86%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%AF

چنانچه با رعایت موارد آموزشی پلاگین شما از طریق مدیریت سایت حذف نشد به هاستتون مراجعه کنید و بصورت دستی از طریق پوشه plugins حذفش کنید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...