رفتن به مطلب
azaroghli

اشکال در RsForm pro

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان.
من چند ماه پیش کامپوننت RsForm را نصب کردم. چندتا فرم ساختم و همه چیز به خوبی کار میکرد. چند روز بود که دیگه ازسال پیام و ثبت نام و... در این کامپوننت رخ نمیداد (ولی همچنان فرم ها موقع پر شدن توسط یوزرها کار میکرد). وقتی از مدیریت وارد کامپوننت شدم دیدم خیلی از منو ها دیگه کار نمیکنه. در صورتی که من هیچ تغییری در تنظیمات انجام نداده بودم. کامپوننت را بعد از بکاپ گیری حذف و دوباره نصب کردم اما بعد نصب باز خیلی از منو ها کار نمیکنه. و ضمنا در قسمت Configurayion کامپوننت این خطا نوشته شده

Table 'alireza_AAAS.aydin_rsform_registration' doesn't exist SQL=SELECT f.`FormId` as value, f.`FormName` as text FROM aydin_rsform_forms f LEFT JOIN aydin_rsform_registration r ON f.FormId = r.form_id WHERE r.published = 1 ORDER BY f.`FormName` ASC

خواهشا یکی کمکم کنه. سایت من همه چیزش وابسته به این کامپوننته... مشخصه که مشکل از کامپوننت نیست و از خود جوملا یا سرور و هاسته چون 6 ماه کار کرد به خوبی. اما نمیدونم از کجای سایته. ضمنا من از جوملا 3.3 انگلیسی استفاده میکنم و همیشه آخرین آپدیت هاش رو نصب میکنم

پیشاپیش از کمکتون ممنونم

post-26449-0-96734800-1398937904_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مشکل اینجاست که افزونه تون ناقص نصب شده و این ارور هم داره میگه جدول aydin_rsform_registration وجود نداره

یکبار دیگه افزونه رو بطور کامل حذف و مجددا" نصب کنید . ترجیحا" از طریق گزینه نصب از پوشه اقدام به نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

مشکل اینجاست که افزونه تون ناقص نصب شده و این ارور هم داره میگه جدول aydin_rsform_registration وجود نداره

یکبار دیگه افزونه رو بطور کامل حذف و مجددا" نصب کنید . ترجیحا" از طریق گزینه نصب از پوشه اقدام به نصب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از پاسختون،

چندین بار افزونه رو نصب و حذف کردم و حل نشد تا اینکه امشب یه امیل اومد از پشتیبانی سرور که مشکل سرور حل شده...

الان دیگه اروری دیده نمیشه و بخوبی نصب میشه. تنها یه مشکل وجود داره که توی کامپوننت کلیک روی تب عمل نمیکنه (قسمت دوم عکس اپلود شده در پیام قبلی.). اگه تبها باز بشن میتونم بک آپ ها رو نصب کنم و همه چیز اشالله درست بشه ولی تب ها کار نمیکنه...

کسی میدونه مشکل از کجا میتونه باشه..

ضمنا با یه سرچ انگلیسی مشکل نبود جدول در دیتا بیس مربوط به این بود

1146 Table 'databasename.databasename_rsform_config' doesn't exist SQL=UPDATE databasename_rsform_config SET `SettingValue`='0' WHERE `SettingName`='global.debug.mode'

This issue is, most likely, occuring because the following folders:

and

• /components/com_rsform
  • /administrator/components/com_rsform

already exist within your website's folder.

To fix this, simply delete (or rename) the folders mentioned above and install the component again.

لینک به ارسال

احتمالا یا جوملاتون را آپدیت کردی و یا به احتمال زیاد فرمتون را آپدیت کردید و معمولا با نصب دوباره ماژول باید حل بشه

اگر جوملاتون را آپدیت کردید به ورژن قبلی برگردونید درست میشه

ویرایش شده توسط mnkh97

لینک به ارسال

احتمالا یا جوملاتون را آپدیت کردی و یا به احتمال زیاد فرمتون را آپدیت کردید و معمولا با نصب دوباره ماژول باید حل بشه

اگر جوملاتون را آپدیت کردید به ورژن قبلی برگردونید درست میشه

فرم رو که آپدیت نکردم. چون چندین بار حذف کردم و دوباره نصب کردم ومشکل همچنان پابرجاست...

فقط جوملا رو آپدیت کردم. چه طور از جوملا 3.3 دانگرید کنم به جوملا 3.2 یا پایینتر؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام

موفق و پیروز باشید

یا حق

مثل اینکه مشکل عدم نصب صحیح مربوط به باقی موندن پوشه های کامپوننت بود که با حذفشون مشکل نصب حل شد. اما هنوز اون مشکلی که بعد از نصب منوها کار نمیکنن پابرجاست.

این میتونه مربوط به آپدیت جوملا باشه؟؟

اگه هست آیا میشه جوملا رو دانگرید کرد؟؟

لطفا کمک کنید.

پیشاپیش ممنونم..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...