رفتن به مطلب
aminweb

اپتیمایزر قالب آرتیستر

پست های پیشنهاد شده

با سلام...قالبی که با آرتیستر ساخته میشه نسبت به قالب های دیگه دیر لود میشه...میخواستم ببینم نرم افزاری هست که بشه این قالب ها را اپتیمایزر کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با استفاده از پلاگين هاي فشرده سازي يا همون جي زيپ ميتونيد تا حدي اين مشكل را برطرف كنيد!

ولي در كل راه درست كم كردن حجم كدها با بازنويسي كدها است كه كار زمان بري است!

لینک به ارسال

با سلام

توصیه میشه در صورت امکان از قالب های آرتیستییر استفاده نکنید.

در هر صورت اینگونه قالبها نسبت به بقیه کند هستند.

موفق باشید

لینک به ارسال

این قالب ها علاوه بر کندی مشکلات دیگه ای هم دارن

مثلا من قبلا که تازه وارد بودم یکی رو داشتم دور از جونم ماییه ننگ بود با اون کار های عجیبی که میکرد با هیچ مرور گری جز موزیلا هم سازگار نبود.

منم پیشنهاد میکنم بیخیال این قالب بشی.:thankyou::1:

لینک به ارسال

بابا بنده خدا در اين حد هم بد نيست و اگر به طور صحيح فارسي سازي بشه خوب هم است و مشكلاتش كمتر از محسناتش است :D

ميتوان با ارتيستر قالب هاي بسيار زيبايي را طراحي كرد كما اينكه قالب هايي رو ديدم كه خيلي هم زيبا بوده !

ولي دركل به سليقه ايراني ها طراحي نشده !

لینک به ارسال

بابا بنده خدا در اين حد هم بد نيست و اگر به طور صحيح فارسي سازي بشه خوب هم است و مشكلاتش كمتر از محسناتش است :D

ميتوان با ارتيستر قالب هاي بسيار زيبايي را طراحي كرد كما اينكه قالب هايي رو ديدم كه خيلي هم زيبا بوده !

ولي دركل به سليقه ايراني ها طراحي نشده !

ولی به نظر من صرف نمیکنه وقت روش گذاشت و منتش رو کشید.

تازه با این سرعتی که ما تو ایران داریم قالب هرچی زشت تر باشه اما سرعت لودش زیاد باشه ارزشش رو نداره.

لینک به ارسال

از همتون بابت پاسخ دادن متشکرم...اما میشه به این سایت آزمایشی که روی یه هاست رایگان آپ شده نگاه بیندازین و نظر بدین...با آرتیستر طراحی شده و آقای گنجی هم در فارسی سازیش لطف کردن...ممنون

لینک به ارسال

ادرس سايت رو فراموش كرديد بزاريد

شرمنده

http://aminweb1.gigpa.com/site/

دوستان اگه میشه مختصر یه توضیحی هم در مورد تاثیر منفی هاست رایگان بر سرعت لود شدن هم بدین...مرسی

لینک به ارسال

با سلام

سرعت لودش بدک نبود البته ناگفته نماند شاید چون سرعت بنده خوب هست دیر لود شدن رو احساس نکردم ولی به نظرم بد نیست...

در مورد هاستهای رایگان صرفنظر از بحث سرعتش باید عرض کنم هاستهای رایگان با توجه به تنظیماتی که ادمین سرور اعمال می کنه یکسری محدودیتهایی رو براتون بوجود میاره و دیر یا زود بالاخره به مشکل می خورید...در کل اگر با جوملا یا هر سیستم مدیریت محتوایی می خواهید بطور جدی کار کنید پیشنهاد می شه از هاستهای رایگان استفاده نکنید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام

سرعت لودش بدک نبود البته ناگفته نماند شاید چون سرعت بنده خوب هست دیر لود شدن رو احساس نکردم ولی به نظرم بد نیست...

در مورد هاستهای رایگان صرفنظر از بحث سرعتش باید عرض کنم هاستهای رایگان با توجه به تنظیماتی که ادمین سرور اعمال می کنه یکسری محدودیتهایی رو براتون بوجود میاره و دیر یا زود بالاخره به مشکل می خورید...در کل اگر با جوملا یا هر سیستم مدیریت محتوایی می خواهید بطور جدی کار کنید پیشنهاد می شه از هاستهای رایگان استفاده نکنید...

پیروز باشید

مرسی آقای فرحزادیان...میشه یه هاست شرکتی را که واقعا به دردم بخوره و امتحان پس داده ها باشه را واسم معرفی کنین؟من تازه 3 ماهه که به طراحی اومدم...میدونم باید در یه موضوع جدید طرح میکردم اما اگه لطف کنین ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...