رفتن به مطلب
mohsenilloveyou

کتاب الکترونیکی کامل و عالی آموزش ساخت قالب برای جوملا 1.5

پست های پیشنهاد شده

با سلام... وقتتون بخیر و امیدوارم دنیا به کامتون باشه.

لینک کتاب طراحی و ساخت قالب برای جوملا 1.5 رو براتون گذاشتم این پایین... امیدوارم براتون مفید واقع بشه

53.gif00177633me.jpg

لینک کتاب طراحی و ساخت قالب برای جوملا 1.5 رو براتون گذاشتم این پایین... امیدوارم براتون مفید واقع بشه 53.gif

[align=CENTER]***لينك دانلود به خاطر تجاري بودن حذف شد***

[/align]

توجهات (حتما بخوانید)

لینک فایل در سایت ایرونی تا امروز کار می کرد.

[align=JUSTIFY]mall">

[/align][JUSTIFY]mall">اما اگر احیانا لینکهای اول و دوم باز نشدند، اشکال از لینک نیست! احتمالا باید با فیلترشکنmall"> بازش کنید. من خودم با موبایل گرفتمش.[/JUSTIFY]mall">اما اگر احیانا لینکهای اول و دوم باز نشدند، اشکال از لینک نیست! احتمالا باید با فیلترشکنmall"> بازش کنید. من خودم با موبایل گرفتمش.

[JUSTIFY]ترفندmall">: روی گوشی من، اوپرا مینی نسخه 5.1 نصب هستش، با این مرورگر هیچ سایتی برای شما قیلطر نخواهد بود! آیپی گوشی را به هنگام اتصال به اینترنت تبدیل به آپیپی کشور ایتالیا میکنه (برای من اینجوریه). اینطوری میتونید صد در صد لینک بالا رو باز کنید.[/JUSTIFY]ترفندmall">: روی گوشی من، اوپرا مینی نسخه 5.1 نصب هستش، با این مرورگر هیچ سایتی برای شما قیلطر نخواهد بود! آیپی گوشی را به هنگام اتصال به اینترنت تبدیل به آپیپی کشور ایتالیا میکنه (برای من اینجوریه). اینطوری میتونید صد در صد لینک بالا رو باز کنید.

[JUSTIFY]mall">با مراجعه به این لینک، صفحه مربوطه باز میشه که توی اون لینک 6 یا 7 سرور وجود داره، همه سرورها رو تست کنید، چون با بعضیاش دانلود نمیشه یا اینکه پاک شده![/JUSTIFY]mall">با مراجعه به این لینک، صفحه مربوطه باز میشه که توی اون لینک 6 یا 7 سرور وجود داره، همه سرورها رو تست کنید، چون با بعضیاش دانلود نمیشه یا اینکه پاک شده!

mall">* آموزش به زبان انگلیسیه! اگه کسی بتونه ترجمش کن خیلی عالیه 53.gif

[JUSTIFY]mall">* احتمال پاک شدن فایل از روی سرورها همیشه هست، پس اگر کسی سرعت اینترنتش مناسبه، خواهشا یه جای دیگه روی یه سرور ایرانی آپ کنه و لینکشو بزاره همینجا. ممنون میشم.[/JUSTIFY]mall">* احتمال پاک شدن فایل از روی سرورها همیشه هست، پس اگر کسی سرعت اینترنتش مناسبه، خواهشا یه جای دیگه روی یه سرور ایرانی آپ کنه و لینکشو بزاره همینجا. ممنون میشم.

mall">** در آخر بازم امیدوارم براتون مفید باشه *** ما رو هم دعا کنید! ***

اطلاعات اختصاصی کتاب... برای جستجوگران در موتورهای جستجو

[align=LEFT]Joomla! 1.5 Template Design (Tessa Blakeley Silver)

Book Description

Create your own professional-quality templates with this fast, friendly guide

* Create Joomla! 1.5 Templates for your sites

* Debug, validate, and package your templates

* Tips for tweaking existing templates with Flash, extensions and JavaScript libraries

Using Joomla! Templates with HTML and CSS allows you to give a unique look and feel to your site, present a “fresh face” to your pre-existing content, ensure that your site design is consistent with your brand, and build a site layout that suits your unique needs. A quality web site is easily within your grasp using these cutting-edge templates. However, even experienced web developers need help to take their designs and turn them into flexible and easily maintainable Joomla! 1.5 templates[/align]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزير به سايت هايي كه براي دانلود مراجعه ميكنيد توجه كنيد! اون سايت وارز است!

كاربران به راحتي اين موارد را خوشون ميتوانند بيابند! لطفا قبل از ارسال بررسي كنيد!

لينك فروش اين كتاب هم براتون قرار ميدهم تا مطمئن شويد.

https://www.packtpub.com/joomla-15-template-design/book

لینک به ارسال

دوست عزير به سايت هايي كه براي دانلود مراجعه ميكنيد توجه كنيد! اون سايت وارز است!

كاربران به راحتي اين موارد را خوشون ميتوانند بيابند! لطفا قبل از ارسال بررسي كنيد!

لينك فروش اين كتاب هم براتون قرار ميدهم تا مطمئن شويد.

https://www.packtpub.com/joomla-15-template-design/book

سلام جناب گنجی عزیز...

من این کتاب رو حدود 5 ماه پیش مطالعه کردم...

فکر می کنم این pdf گزیده ای از کتاب اصلی بود که خود سایت Packtpub برای تبلیغات و آشنایی بیشتر مخاطبان منتشر کرده بود. منم به همین خاطر اینجا معرفی کردم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

از لطف شما به دوستان و كاربران جومينا ممنونم! اگر ممكن بود من لينك رو حذف نميكردم!

در سايت زير ميتونيد تمامي مراحل طراحي قالب رو بياموزيد و چون رايگان است مشكلي براي معرفي آن وجود ندارد و فكر ميكنم بهتر از اون كتاب هم باشد!!!

http://www.compassdesigns.net/joomla-tutorials/joomla-15-template-tutorial

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...