رفتن به مطلب
novinfard

آموزش مخفی سازی فایل های ضمیمه از کاربران غیر عضو در k2

پست های پیشنهاد شده

fa55c8bad0e242eb7986dc1135b50adb_L.jpg

براي مخفي سازي فايل هاي ضميمه از کاربران غير عضو(مهمان) در k2 گزينه اي در اين کامپوننت وجود ندارد، اما براي اين کار مي توان از ه-ک زير استقاده کرد:

1) به مسير پوشه قالب k2 در components/com_k2/templates/default برويد. در صورتي که از قالب ديگري غير از default استفاده مي کنيد به مسير آن قالب برويد.

2) در فايل category_item.php به دنبال خط زير بگرديد:

if($this->item->params->get('catItemAttachments') && count($this->item->attachments)):

و آن را با کد زير جايگزين کنيد:

if($this->item->params->get('catItemAttachments') && count($this->item->attachments) && !$this->user->guest):

3) در فايل item.php به دنبال خط زير بگرديد:

if($this->item->params->get('itemAttachments') && count($this->item->attachments)):

و آن را با کد زير جايگزين کنيد:

if($this->item->params->get('itemAttachments') && count($this->item->attachments) && !$this->user->guest):

تبریک! هم اکنون فایل های ضمیمه ی شما در k2 از دسترس کاربران غیر عضو مخفی است.

نویسنده مقاله و منبع: سهیل نوین فرد (شرکت فنی مهندسی آپادانا)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم

فقط یه سؤال پیش میاد:

این طوری تمام فایل های ضمیمه از دید کاربران غیر عضو پنهان میشه. درسته؟

حالا اگه خواستیم بعضی هاش نشون داده بشه (مثل جومینای خودمون:P) باید چیکار کرد؟:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

من هم میخواستم همین سول رو بپرسم.آقای امیر رضا خیلی جالب این کارو انجام دادند.

آقای تهرانی میشه لطفا تمامی مواردی که شما بروری این کامپوننت در سایت خودتون انجام دادید مثلا اطلاعات تکمیلی در باره این مطلب، آخرین مطالب از امیررضا تهرانی و همین که دوست خوبمون فرمودند بعضی مطالب رو لینکشون رو پنهان کنیم رو چجوری انجام بدیدم؟

*** راستی چجوری میتونم مطلابی که ارسال میکنم توسط k2 رو تو صفحه اصلی قرار بدم؟

از شما تقاضا دارم به سوال های اینجانب پاسخ بدهید شاید سوال خیلی های دیگر هم باشد.

با تشکر از شما

لینک به ارسال

آقای تهرانی سلام

بنده گشتم اما به جواب سوالم نرسیدم.

شما بسیار زیبا از کامپوننت K2 استفاده کردید.اگر میشود در همینجا پاسخ سوال های مطرح شده را بدهید لطفا تمامی سوال ها و جواب های داده شده را مشاهده و جواب هرکدام را به نوبت بدهید تا تمامی ابهامات برطرف گردد تا همین تاپیک خودش جواب تمامی سوال ها باشد...با تشکر از زحمات شما و با ارزوی پیشرفت جومینا

لینک به ارسال
راستی چجوری میتونم مطلابی که ارسال میکنم توسط k2 رو تو صفحه اصلی قرار بدم؟

نگشتی برادر بارها هم من و هم بقیه دوستان پاسخ داده اند ! یک منو بسازید و آن را پیش فرض قرار دهید

بعضی مطالب رو لینکشون رو پنهان کنیم رو چجوری انجام بدیدم؟

این یک پلاگین است و به k2 ربطی نداره اسم اسن پلاگین را نمیدانم اما فکر کنم hidecontent است . این پلاگین مطالب را پنهان میکند و لینک هم میتواند جزو آن باشد منتها باید rss سایت را ببندید برای همین جومینا rss نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...