رفتن به مطلب
arsamari91

مجموعه ها و بخش ها

پست های پیشنهاد شده

می خواستم بدونم چطور میشه من مجموعه هام و بخش هام رو ذخیره کنم و یه جوملا دیگه نصب کنم

چون الان تو مدیریت ،قالبم نمایش داده نمیشه و چند بار هم این سوال رو پرسیدم تو انجمن ولی کسی جوابمو نداده. قالبم الان وقتی سایت رو می آرم بالا قالب نمایش داده میشه ولی تو مدیریت نمایش نمیده که بتونم تغییرات رو روش اعمال کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

منظورتون این هست که کنترل پنل ادمین براتون باز نمی شه؟

لطفا مشکلتون رو واضح تر بفرمائید تا بهتر راهنمایی شوید...

لینک تاپیکی که قبلا این مورد رو پرسیدید قرار دهید! (بنده چیزی یادم نمیاد!)

پیروز باشید

لینک به ارسال

یعنی اینکه باید تو مدیریت قالب مثلا بنویسه قالب (sina) ولی نمی نویسه (قالب های دیگه هستن ولی اون نمایش نمیده)

اما قالب سینا رو سایت بصورت پیش فرض هست و نمایش داده میشه

ytin4fjia2jv0s89i7x.jpg

لینک به ارسال

دوست عزیز قالب های دیگه ای که نصب می کنید اینجا می یاد؟

بله قالب های دیگه نصب میشه و همین جا میاد. ولی این قالب که می خوام دوباره هم نصب کنم(sina) نمیشه، الان تو عکس مشخصه که هیچ قالبی پیش فرض سایت نیست ولی همون قالبی که تو مدیریت نشون نمیده پیش فرضه

o9dqcla35u663kg74nsf.jpg

لینک به ارسال

با سلام

عجیبه!

یعنی الان قالبی که در این لیست نیست پیشفرض هست!؟ یعنی بعد از نصب قالب مورد نظر بدون پیشفرض سازی از مدیریت، شد قالب پیشفرض شما!؟

در مدیریت سایت از قسمت نصب/حذف در تب قالب ها آیا قالب مورد نظر در لیست هست؟

یکی از قالب های پیشفرض خود جوملا رو بعنوان قالب پیشفرض انتخاب کنید و بعد این قالبی که مشکل دارد رو بصورت دستی از هاست حذف کنید و بعد مجدد اقدام به نصب کنید...

اگر نتیجه نگرفتید در صورت امکان اگر قالبتون اختصاصی نیست لینک بدید تا بررسی شه و بهتر بشه راهنمایی کرد...

لینک به ارسال

با سلام

جالبه !

برید از طریق پنل هاستتون هرچی فایل اضافی در دایرکتوری قالبهاتون هست رو پاک کنید . / بجز index.html / بعد از همون جا قالب مورد نظرتون رو که میخواهید نصب کنید رو آپلود کنید .

جواب ؟

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...