رفتن به مطلب
farhad6169

مشکل با فایر فاکس و کروم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان شاید طرح این موضوع در اینجا زیاد جالب نباشه، ولی گفتم شاید دوستانی باشند که مشکل مشابه داشته و تجربه حل آنرا داشته باشند.

من با فایرفاکس که کار می کنم، وقتی که باز میشه کمی هنگ هستش بعد برای باز کردن هر تب جدید تغیریبا باید 20 ثانیه هنگ بکنه تا تب جدید شروع به لود شدن بکنه.

با کروم هم که اصلا صفحه باز نمی شه. حتی صفحه setting خود کروم هم با نمی شه.

اما با اینترنت اکسپلورر به خوبی و سرعت خوب صفحات لود میشه و کار می کنه.

ویندزم و که سون هستش تازه عوض کردم

فایروال ویندوز off هستش. فایروال آنتی ویروسم که نورتون 2013 هستش هم off کردم. ولی باز مشکل مرتفع نشد.

با تشکر

ویرایش شده توسط فرهاد سليماني

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اینکاری رو که میگم انجام بدید شاید مشکل برطرف بشه

تو فایرفاکس از منوی help گزینه Troubleshooting Information رو انتخاب کنید و روی دکمه Reset Firefox کلیک کنید

نکته مهمی که هست اینه که با اینکار کلیه تنظیمات فایرفاکس به حالت پیشفرض برمیگرده و اگر افزونه ای روی فایرفاکس نصب کرده باشید اون افزونه ها هم حذف میشن !

پس قبل از کلیک بر روی دکمه مذکور ابتدا روی دکمه Show Folder کلیک کنید و از کل محتوای این قسمت یک کپی در جایی دیگر تهیه کنید

مشابه همین مورد رو هم برای کروم هم میشه انجام داد

اگر با این روش مشکل حل نشه ایراد یا از تنظیمات فایروالتون هست یا اینکه سیستمتون ویروسی شده

فایروال اگر به درستی تنظیم شده باشه خودبخود خیلی از این دست مشکلات حل میشه . توصیه میکنم فایروالتون رو غیرفعال نکنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...