رفتن به مطلب
iranianbe

مشکل در قالب BlueJoom برای جوملا 1.6

پست های پیشنهاد شده

با درود

من این قالب را نصب کردم و متاسفانه موقعیت ماژول ها راست چین نشده و عکسی پیوست کردم که نشان میدهد!

با تشکر

epqflvrbv4xynb8hwmi4.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز منظور از راست چین کردن یعنی

خط ها از سمت راست شروع بشن به سمت چپ همانند نوشته هایی که با دست می نویسیم ( همان رسم خط فارسی*

این قالب به درستی راست چین شده است ولی اینجوری که توی عکس مشخص هست فقط اسم موقعیت هست.

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز منظور از راست چین کردن یعنی

خط ها از سمت راست شروع بشن به سمت چپ همانند نوشته هایی که با دست می نویسیم ( همان رسم خط فارسی*

این قالب به درستی راست چین شده است ولی اینجوری که توی عکس مشخص هست فقط اسم موقعیت هست.

موفق باشید

بله دوست عزیز منظورم موقعیت ماژول ها بود، منظورم و بد رساندم.

آیا امکان درست کردنش هست یا نه؟

با تشکر

لینک به ارسال

بله دوست عزیز

در فایل index.php بدنبال بگرد و نام موقعیت را به left تغییر بده

و در نام موقعیت را به right تغییر بده

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز در اکثر قالب های خارجی و بعضی از ایرانیها اینجوری هست که Right va Left جابه جا هستند ...

شما میتونید برای راست leftو برای چپ right رو وارد کنید .

یا نه حتما میخواهید عوض کنید میتونید از از طرق index.php عمل کنید / که ستار عزیز راهشو دقیقا بیان کردن /

یا حق

لینک به ارسال

سلام استادان عزیز

میدونم حالا میگید که این کاربر چقدر گیر میدهد ، ولی شما به بزرگیه خودتان ببخشید چون میخواهم هم مشکل من حل بشود و هم چون ایراد های کارتان را متوجه و رفع اشکال کنید...

اگر تو تاپیک های قبلی که فرستادم جستجو کنید میبینید که من قبلا ایرادات قالب سیب را گفتم و چون استادان جوابی ندادند و رفع اشکال نکردند مجبور به عوض کردن قالب شدم که این قالب را استفاده کردم و متاسفانه بعد از بالا آوردن سایت این قالب مشکل در قسمت جستجو که در عکس هم معلوم میباشد را دارد و هر کار میکنم اندازه تغیر نمیکند و بعد در قسمت فرم ورود به سایت بهم ریخته هست و ادامه مطلب هم را ایراد دارد که میخواستم بدونم استادان این بار میتوانند ایرادات این قالب را بگیرند و یا باید دنبال قالب دیگری باشم...

درست است که قالبهای مجانی پشتیبانی ندارند ولی حداقل سالم و بدون ایراد تحویل بدهید که راضی باشیم و دوا کنیم و بگیم جومینا قالب مجانی خوب برای دانلود در اختیار کاربرانش گذشته...

من همیشه از قالبهای جومینا استفاده میکنم که بر روی سایت خودم هنوز هست و با جوملا ۱.۵ کار میکند ولی قالبهای جوملا ۱.۶ تقریبا با ایراد انتشار پیدا کرده است...

امیدوارم که بتوانید این رفع اشکالات را در این قالب انجام بدهید و اگر نمیشود لطفآ بیان کنید که دنباله یک قالب دیگر بگردم...

در صورتی که بخواهید ایراد ها را ببینید بگید که سایت را نشان بدهم با ایرادات این قالب...

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز مطماً باشید که قالب های 1.6 هم مثل 1.5 قبل از انتشار تست و برسی میشن .... ولی بازم جای اشباه هست / با اینکه احتمالش خیلی کمه/

شما دمو آنلاین بدید من برسی میکنم . / البته اگه دیر کنید من یک هفته نخواهم بود /

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز مطماً باشید که قالب های 1.6 هم مثل 1.5 قبل از انتشار تست و برسی میشن .... ولی بازم جای اشباه هست / با اینکه احتمالش خیلی کمه/

شما دمو آنلاین بدید من برسی میکنم . / البته اگه دیر کنید من یک هفته نخواهم بود /

یا حق

سلام جناب شمسی عزیز

این سایت من که این مشکلات را در قالب میتوانید ببینید: www.joomitra.com

هنوز جز چند تا مطلب برای تست در سایت وجود ندارد که اگر دقت کنید ورود به سایت در سمت راست منظم نیست و مجبور شدم یک ماژول ورود به سایت که در سمت چپ هست را ترجمه کنم که هنوز تمام نشده و ادامه مطلب و قسمت جستجو را هم ببینید که منظم نیست و هر کاری میکنم که قسمت جستجو هم کوچک بشود و هم متن جستجو را نشان ندهد کار نمیکند...

در قسمت تماس با ما هم کادر تماس با ما منظم نمیباشد...

امیدوارم که بشود مشکلات برطرف بشود

با تشکر

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...