رفتن به مطلب
mahmoud554

مشکل در نصب آمار بازدید سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام و تبریک سال نو

سایت من خطای مازول بازدید کننده سایت را می گرفت  من هم اون را پاک کردم و ماژول سیستم آمارگیری از بازدیدکنندگان را از سایت جومینا گرفتم و نصب کردم ولی یک پیغامی می آورد که نمی دان چیست لطفا راهنمایی نمایید(Notice: Only variable references should be returned by reference in /home/wwwgolfl/domains/golf-lor.ir/public_html/modules/mod_celtawebtraffic/helper.php on line 259)

آدرس سایت من www.golf-lor.ir است

با تشکر فراوان 

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از راهنماییتان

یعنی باید دنبال افزون دیگری جهت آمار بازدید از سایت باشم یا مشکل را طور دیگری حل نمایم ؟؟؟

ولی من یک مشکل دیگر هم دارم که نمی دانم مربوط به چه چیز می باشد لطفا به متن پیغام توجه کنید هم بالای صفحه اصلی و هم پایین آن می آید

Notice: Undefined property: ContentViewFeatured::$print in /home/wwwgolfl/domains/golf-lor.ir/public_html/templates/webx/html/com_content/featured/default_item.php on line 67

لطفا راهنمایی نمایید

ویرایش شده توسط mahmoud554

لینک به ارسال

با سلام

یعنی باید دنبال افزون دیگری جهت آمار بازدید از سایت باشم یا مشکل را طور دیگری حل نمایم ؟؟؟

آخرین نسخه افزونه رو نصب کنید اگر باز هم مشکل پابرجا بود از افزونه دیگری استفاده کنید

ولی من یک مشکل دیگر هم دارم که نمی دانم مربوط به چه چیز می باشد لطفا به متن پیغام توجه کنید هم بالای صفحه اصلی و هم پایین آن می آید

Notice: Undefined property: ContentViewFeatured::$print in /home/wwwgolfl/domains/golf-lor.ir/public_html/templates/webx/html/com_content/featured/default_item.php on line 67

این خطا دیگه مربوط به بحث این تاپیک نمیشه چون خطا مربوط به قالبتون هست

در مسیری که در پیغام خطا مشخصه ، فایل default_item.php را ابتدا یک کپی ازش تهیه کنید و سپس حذفش کنید

اگر در ارتباط با مشکل قالبتون سوال دیگری دارید در تاپیک جدید مطرح کنید

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...