رفتن به مطلب
paknejad

مشکل در جستجوی کالا با جوم شاپینگ (joomshopping)

پست های پیشنهاد شده

دوستان جوملایی سلام

من مشغول ساختن یک فروشگاه با جوم شاپینگ هستم. کالا ها را نمایش میده اما موقع جستجوی کالا، ارور معروف 404 رو میده. به نظر شما مشکل از کجاست؟؟

لطفا تجربیاتتون رو در اختیار بنده قرار دهید.

سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دقیقا من هم این مشکل رو دارم

چطوری میشه کالاهای فروشگاه رو با جومشاپینگ جستجو کرد؟

چطوری میشه جستجو ها رو براساس انتخال خود کاربر محدود به مجموعه خاصی کرد؟

لینک به ارسال

سلام در مدیریت جوم درقسمت تنظیمات -شاخه ومحصولات تیک نمایش قیلطر ها راابزار دربالای محصولات گذینه جستجواضافه میشه

ویرایش شده توسط چهارسوق

لینک به ارسال

سلام در مدیریت جوم درقسمت تنظیمات -شاخه ومحصولات تیک نمایش قیلطر ها راابزار دربالای محصولات گذینه جستجواضافه میشه

آدرس جستجوی کالا:

http://banehoriginal.ir/index.php/fa/2014-04-02-20-36-50

البته در لوکال هاست همه چی به خوبی پیش میره، موقع انتقال این مشکل پیش میاد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

درووووووووووووووووود

مشکل حل شد.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اما مشکل دیگه ای که وجود داره، اینه که در منویی که با عنوان *****************************************************

لطفا در این زمینه راهنمایی کنید.

سپاس

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین...!

لینک به ارسال

آقا من اصلا متوجه نشدم شما چی گفتی؟

من در جستجوی اولیه، نه در جستجو پیشرفته میخوام در کنار باکسی که کلمه مورد جستجو نوشته میشه، یک لیستی هم باز بشه که جستجو رو محدود به مجموعه خاصی بکنه و یا اینکه در کل فروشگاه  بگرده، این بسته به انتخاب کاربر باشه :rolleyes:  

لینک به ارسال

آقا من اصلا متوجه نشدم شما چی گفتی؟

من در جستجوی اولیه، نه در جستجو پیشرفته میخوام در کنار باکسی که کلمه مورد جستجو نوشته میشه، یک لیستی هم باز بشه که جستجو رو محدود به مجموعه خاصی بکنه و یا اینکه در کل فروشگاه  بگرده، این بسته به انتخاب کاربر باشه :rolleyes:  

سلام این که من گفتم انجام بدین دربالای محصولات فروشگاه اضافه میشه جستجو درمجموعه ها وجستجو براساس قیمت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...