رفتن به مطلب
vahida368

نمایش منو آبشاری

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید میگم خدمت همه دوستان

مشکلی که برای من وجود داره اینه که ماژول منو آبشاری نشنون داده نمیشه

میشه از اول بگید چکار کنم؟ ( ایجاد مجموعه مطالب و منو و . . . )

مثلا میخوام منو اصلی لیگ ایران و لیگ انگلستان و . . . باشه و زیر من و لیگ ایران اس م باشگ اههای ایران باشه مثلا پرسپولیس و زیر منو پرسپولیس تاریخچه باشگاه و اخبار باشگاه و برنامه مسا بقات و درباره بازیکنان و تیتر روزنامه ها باشه

اگر میشه به صورت کامل توضیح بدید که بتونم بقیه منوها را هم استفاده کنم

ماژول پیشنهادی را هم اگر امکان داره بگید که زیبا و کاربر پسند باشه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چرا کسی جواب نمیدی؟ یعنی کسی نمیدونه!!! لطفا زودتر پاسخ بدید . مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

لطفا" اسپم نکنید و برای دریافت پاسخ صبور و شکیبا باشید !

برای نمایش زیر منوها باید حداقل دو شرط رو داشته باشید . شرط اول اینکه در مدیریت منوها ، منوهاتون رو بر حسب نیازتون ایجاد کنید و هر منویی رو که میخواهید زیرمنوی ، منو دیگری قرار بگیرد ، به هنگام ایجاد آن منو ، در تنظیماتش در قسمت گزینه والد ، منویی که میخواهید منوتون ، زیرمنوی آن قرار بگیرد را انتخاب کنید

شرط دوم هم اینه که قالبتون منوی آبشاری رو ساپورت کنه یعنی توانایی نمایش زیرمنوها رو داشته باشه در غیر اینصورت یا باید css بلد باشید و منوهاتون رو آبشاری کنید یا از افزونه های منوساز استفاده کنید

تعدادی افزونه تو سایت جومینــــــا قرار داده شده است که میتونید از اونها هم استفاده کنید

اگر آشنایی چندانی با جوملا ندارید ، توصیه میکنم کتاب زیر را مطالعه کنید

http://www.joomina.ir/public-joomla-learning/561-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

موفق و پیروز باشید

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...