رفتن به مطلب
karimi_pol

مشکل در نمایش کامپوننت

پست های پیشنهاد شده

سلام.من یه کامپوننت نصب کردم مجموعه بندی و اینکاراش رو هم انجام دادم اما اونو تو سایت نمایش نمیده باید چیکار کنم که مثل ماژول ها تو سایت نمایشش بده؟

البته براش منو درست کردم و ماژول هم درست کردم اما وقتی که روش کلیک میکنم مینویسه کامپوننت پیدا نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمکم کنید لطفا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اسمش کامپوننتون چیه؟ از کجا دانلود کردید؟

ایا تنظیماتی برای فعال سازی داره یا خیر

EstateAgent

آره فعال سازی داره فعال هم هست

ارور404میده

لینک به ارسال

با سلام

افزونه رو بطور کامل حذف کنید و آخرین نسخه آن را دانلود و نصب نمایید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

Site error: the file D:\wampo\wamp\www\shop\administrator\templates\bluestork\html\modules.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام

من یک فروشگاه ساز نصب کردم در قسمت مدیریت با این مشکل رو به رو شدم چه طور میتونم این ارورو حل کنم

راهنماییم کنین ممنون میشم

باسپاس

لینک به ارسال

Site error: the file D:\wampo\wamp\www\shop\administrator\templates\bluestork\html\modules.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام

من یک فروشگاه ساز نصب کردم در قسمت مدیریت با این مشکل رو به رو شدم چه طور میتونم این ارورو حل کنم

راهنماییم کنین ممنون میشم

باسپاس

با سلام

سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین...!

البته راجع به این خطا قبلا" بحث شده است . سرچ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...