رفتن به مطلب
hamid80

مشکل Text Direction در قالب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من یک مشکلی که دارم می خواهم سایتم دو زبانه کنم قالبم این ویژگی را داره ولی تو تنظیمات Text Direction تیک rtl زدم در صورتی اگر این تیک نداشته باشه قالبم دو زبانه میشه حالا می خواهم بدانم چگونه می توانم این تیک غیر فعال کنم تا مشکلم برطرف بشه و بتوانم با تغییر زبان مو.قعیت قالبم تغییر کنه

لینک دانلو قالبم و عکس از مشکل

71011149050330364939.jpg

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لینک به دلیل تجاری بودن قالب از بخش پیوست پست حذف گردید /// لطفا" قوانین را رعایت فرمایید !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

کافیست قالبتون رو انتخاب کنید و از بالا روی دکمه کپی سازی کلیک کنید . بعد استایل کپی شده رو ادیت کنید و پیشفرض را روی یکی از زبانها قرار بدید و منوها و تنظیمات موردنظرتون رو برای اون زبان تعیین کنید و دوباره همین کار رو برای زبان دیگر هم تکرار کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام مرسی جناب صفر علی من الانم همین کارو کردم یک کپی از قالب گرفتم ولی ایا این کار روی سئو تاثیر منفی ندراه و اگر دارد من بخواهم با توجه به توضیحاتی که بالا دادم به صورت پیش فرض درش بیارم باید کدام خط قالبم ویرایش کنم تا درست بشه البته من کلا فایل templateDetails.xml تغییر دادم ولی باز درست نشد من فکر کنم باید فایل php  قالبو تغییر بدم حالا کدام فایل php نمی دانم و کام خطش در این زمینه اگر راهنمایی بکنید ممنون می شوم

ویرایش شده توسط hamid80

لینک به ارسال

با سلام

خیر ، بر روی سئو تاثیر منفی ندارد . اینکار قالب جدیدی رو ایجاد نمیکنه بلکه یه استایل جدید براتون میسازه تا بتونید تنظیمات متفاوتی رو برای یک زبان متفاوت لحاظ کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...