رفتن به مطلب
mostafa40688

درخواست افزونه برای امتیاز دهی

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان
یه سایت مثل imdb رو میخواستم طراحی کنم میشه کمکم کنید و کامل بهم بگید از چه افزونه هایی باید استفاده کنم.اصلا با جوملا بهتره یا وردپرس ؟؟؟؟ فقط خواهشا کامل بگید.مرسی

سیستم امتیاز دهی به فیلم
سیستم سرچ قوی
و هر چی که لازمه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یعنی هیچکس نیست که یه جواب بده !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا" صبور باشید و از ارسال پست اسپم پرهیز نمایید !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

یه سایت مثل imdb رو میخواستم طراحی کنم میشه کمکم کنید و کامل بهم بگید از چه افزونه هایی باید استفاده کنم.اصلا با جوملا بهتره یا وردپرس ؟؟؟؟ فقط خواهشا کامل بگید.مرسی

سیستم امتیاز دهی به فیلم

سیستم سرچ قوی

و هر چی که لازمه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یعنی هیچکس نیست که یه جواب بده !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

بنده یک زمانی برای آرشیو شخصی فیلم های خودم یک همچین افزونه ای را نیاز داشتم. چون در شرکت یک کلوب راه اندازی کرده بودیم و این top250 IMDB را بنده جمع آوری کرده بودم من یک جوملای لوکال روی سرور داخلی کارسازی کرده بودم. که در آخر یک افزونه  برای خودم نوشتم ولی همانند IMDB نیست و فقط در حد نیاز خود ما بود. برای نمونه کارگردان فیلم چه کسی است و رتبه در IMDB چیست و چه Genre دارد سال تولید و خلاصه داستان و تصاویری از فیلم و ... . که نتیجه بر اساس هر یک از این فیلدها قابل دسته بندی بود.خودم این افزونه برای انتشار در وب توصیه نمی کنم . چون اون زمان ها خیلی ناشی بودم . (البته الان هم خیلی تفاوتی نکرده ) :D .

ببینید شما با همین article های جوملا یا k2 . می توانید یک همچین چیزی درست کنید.برای هر یک از این فیلدها تگ بسازید.

اینجا را هم یک بررسی کنید

http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/ratings-a-reviews

جستجو کنید شاید هم کامپوننت مناسب را یافتید.

ببخشید دیگر بیش از این چیزی به ذهنم نرسید.

ویرایش شده توسط تیرداد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...