رفتن به مطلب
sajad dp

میخوام با یکی از مدیران مشور کنم ولی کدوم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

مدتی هست که یک ایده طراحی سایت دارم ولی قبل از هرکاری میخوام با یکی از مدیرای انجمن درموردش مشورت کنم...

اما همونطور که همه میدونیم مدیران انجمن همیشه داد میزنن پ خ نفرستین! (البته دلیلش واضحه)

حالا من به کدوم یکی از مدیران میتونم پیام بزنم و مطلب رو بگم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

اون که میگن در پیغام خصوصی سئوال نپرسید به چند دلیله فکر می کنم ربطی به مشورت گرفتن نداشته باشه

1- کاربران دیگری که این مشکل را دارند هم بتوانند پاسخ را پیدا کنند .

2- ممکن است یک مدیر فرصت پاسخگویی نداشته باشد و مدیران دیگر بتوانند پاسخ دهند .

3- پاسخ دهی به سئوالات و رسیدن به جواب و کلا این روند به صورت گروهی که هدف انجمن هاست انجام گردد .

لینک به ارسال

سلام

خوب قضیه روشنه و احتیاجی به این تاپیک نیست

شما می تونید از طریق ارسال ایمیل سوال کنید و یا اگر موضوع خصوصی نیست تاپیکی بزنید تا همه کمکتون کنند

ارادتمند : امیر حاجیان :heart:

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز اون که میگن در پیغام خصوصی سئوال نپرسید به چند دلیله فکر می کنم ربطی به مشورت گرفتن نداشته باشه 1- کاربران دیگری که این مشکل را دارند هم بتوانند پاسخ را پیدا کنند . 2- ممکن است یک مدیر فرصت پاسخگویی نداشته باشد و مدیران دیگر بتوانند پاسخ دهند . 3- پاسخ دهی به سئوالات و رسیدن به جواب و کلا این روند به صورت گروهی که هدف انجمن هاست انجام گردد .

من دلایل رو میدونم ولی من میخوام بدونم این ایده پتانسیل عملیاتی شدن رو داره یا نه... همین!

سلام خوب قضیه روشنه و احتیاجی به این تاپیک نیست شما می تونید از طریق ارسال ایمیل سوال کنید و یا اگر موضوع خصوصی نیست تاپیکی بزنید تا همه کمکتون کنند ارادتمند : امیر حاجیان :heart:

برداشتی که من از صحبت شما کردم این هست که همه مدیرا جواب ایمیل رو میدن... درسته؟

لینک به ارسال

دوست عزیز شما می تونید با زدن یک تاپیک درخواست خود را بیان کنید و مدیران هم به شما پاسخ می دهند

یا اگه نمیشه تایپک زد پ خ کن در صورتی که فقط مشاوره هست و درخواست نیست

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...