رفتن به مطلب
karimi_pol

مشکل در صفحه ورودی سایت دو زبانه

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من قصد دارم یه سایت دو زبانه درست کنم صفحه ی اول یا اینتر رو طراحی کردم صفحه اصلی سایت که همون قالب اصلی سایت هستش رو هم طراحی کردم ولی نمیدونم چطور باید این دوتا رو به هم وصل کنم.

اطلاعات صفحه ورودی رو داخل فایلindexکپی کردم و فایل های ایندکس رو داخل یه فایل index1 ریختم و لینکش رو به صفحه ورودی دادم الان صفحه ورودی درسته اما وقتی وارد صفحه اصلی میشه و روی ادامه مطلب میزنم این ارور رو میده
localhost/index.php/fa/component/content/article/8-farsi/10-2014-03-05-23-04-47
خب طبیعیه چون من اطلاعات فایل ایندکس رو به یه فایل index1انتقال دادم اما حالا چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم که ادامه مطلب بهindex1بره؟؟؟؟

ویرایش شده توسط فرحزادیان
تصحیح عنوان!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود. بحث اینترو را فعلا می ذاریم کنار.. مطمئن شید که سایت شما درست چند زبانه شده.

از طریق کنترل پنل جوملا به بخش زیر برید و زبان های سایتتون را تعیین کنید

Extensions > language manager > content

فارسی

fa

fa-IR

انگلیسی

en

en_GB

خب حالا برید توی پلاگین ها و دو تا پلاگین زیر را فعال کنید

System - Language Filter

System - Language code

حالا سایت شما دوزبانه هست:

your-site.com/en

your-site.com/fa

این مراحل را طی کردید؟

لینک به ارسال

شما می تونید اول سایت را به زبان فارسی کامل راه اندازی کنید بعد یک ساب دامین بسازید واسه انگلیسی از کل سایت با آکیبا بکاپ بگیر بریز تو ساب دامین و نصب کن برای اینترو هم یک فایل به نام

index.html

پی اچ پی نه چون هم بدلیل اینکه جوملا پیش فرض پی اچ پی داره هم اول اچ تی ام ال نمایش داده میشه درست کن بریز تو روت که تو فایل ایندکس دوتا گزینه فارسی و انگلیسی باشه و لینک به هر کدام از زبانها

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...