رفتن به مطلب
yokhsan

حذف کپی رایت از قالب های اسمارت ادآن

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چگونه کپی رایت را از قالب رایگان اسمارت اد آن میتوان برداشت؟

قالب اس جی پلاس

قالب اس جی ویندا

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کدهای phpو html قالبت رو بررسی کن و دنبال yt_copyrightposition id= بگرد اونجا میشه ویرایش کرد یا حذفش کرد

لینک به ارسال

با به کارگیری css هم می توانید.

.footer1,.footer2
{
display:none; !important;
}

هر آینه در این روش ، کپی رایت در صفحه هست ولی نمایش داده نمی شود.

لینک به ارسال

این کارایی که دوستان پیشنهاد دادن همه خوبه ولی لازم نیست...

توی فایل منیجر هاست خودت این مسیر رو برو: /public_html/templates/sj_.../includes/lib

جای " ... " اسم قالبت نوشته شده! بعد فایل Template.php رو باز کن! متن کپی رایت داخل اون نوشته شده... میتونی اونجا ویرایشش کنی!  ;)

لینک به ارسال

با به کارگیری css هم می توانید.

.footer1,.footer2
{
display:none; !important;
}

هر آینه در این روش ، کپی رایت در صفحه هست ولی نمایش داده نمی شود.

لطفا کمی بیشتر توضیح بدید که این کد ها را در کدام قسمت وارد کنم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

این کارایی که دوستان پیشنهاد دادن همه خوبه ولی لازم نیست...

توی فایل منیجر هاست خودت این مسیر رو برو: /public_html/templates/sj_.../includes/lib

جای " ... " اسم قالبت نوشته شده! بعد فایل Template.php رو باز کن! متن کپی رایت داخل اون نوشته شده... میتونی اونجا ویرایشش کنی! ;)

// Get Copyright Template	/* Render as mod_footer */	function getCopyright()

متن کپی رایت در این فایل نبود

yt - frameworkظاهرا این کد از فایل دیگه لود میشه . این قالب از فریموورک استفاده میکنه.

لینک به ارسال

لطفا کمی بیشتر توضیح بدید که این کد ها را در کدام قسمت وارد کنم

اگر custom.css دارید در آن بنویسید و اگر ندارید یک پرونده با این نام بسازید.

اگر درست کار نکرد.

در یکی از پرونده های  css .

لینک به ارسال

آقای تیرداد با تشکر از قبل اگر امکان دارد برای کاربر سطح پایین تر کمی بسط و شرح دهید

یک فولدر ماژول با این نام هست که فایلی با اسم دیفالت داخل آن هست که البته اینکه این کد را در کدام سطر و قسمت آن وارد کنم را نمیدانم

لینک به ارسال

آقای تیرداد با تشکر از قبل اگر امکان دارد برای کاربر سطح پایین تر کمی بسط و شرح دهید

یک فولدر ماژول با این نام هست که فایلی با اسم دیفالت داخل آن هست که البته اینکه این کد را در کدام سطر و قسمت آن وارد کنم را نمیدانم

درود بر شما

من تا به حال با این پوسته کارنکرده ام، پرونده های css هم Optimize شده اند و من از اینجا

نمی توانم به درستی بگوییم کدام پوشه و کدام پرونده، پوسته ها هم بسان یکدیگر نیستند.

ولی شیوه کار در بیشتر پوسته ها یکسان است.

امیدوارم راه گشا باشد.

در پوشه ی پوسته (قالب) که در پوشه template است. یک پوشه به نام css یا style یا ... (ممکن است یک نام دیگر باشد) هست، که پرونده یا پرونده های css در آن پوشه هستند.

یکی از این پرونده ها را بگشایید. پس از واپسین رج (سطر) کدها را کار بگذارید. (Copy&past).

اگر کامیاب نبودید . نشانی پوسته را برایم پ.خ کنید تا بتوانم پاسخی درخور بدهم.

لینک به ارسال

من پیام شما را دیدم. بررسی می کنم. ولی یک نکته را هم بگوییم . چون پوسته شما css ها را بهینه (opimize) می کنند. شما اگر پرونده های css را دگرگون کنید. گمان دارم نتیجه ای نخواهد داشت. ابتدا بهینه سازی را خاموش کنید. سپس اقدام به دگرگون کردن پرونده های css کنید، سپس در نهایت دوباره این ویژگی را روشن کنید.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من پیام شما را دیدم. بررسی می کنم. ولی یک نکته را هم بگوییم . چون پوسته شما css ها را بهینه (opimize) می کنند. شما اگر پرونده های css را دگرگون کنید. گمان دارم نتیجه ای نخواهد داشت. ابتدا بهینه سازی را خاموش کنید. سپس اقدام به دگرگون کردن پرونده های css کنید، سپس در نهایت دوباره این ویژگی را روشن کنید.

خیلی ممنون بابت راهنمایی موثرتون خط سایت سازنده حذف شد ولی قسمت Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License. باقیمانده است.

قسمتی رو که فرمودید رو خودم هم رفته بودم ولی نمیدونم چرا اصلا ندیدمش و باعث زحمت شدم.

-----------------------------------------------------------------------------------------

\includes\lib\template.php

-39 hazf shavad

ویرایش شده توسط yokhsan

لینک به ارسال

سلام 

دوستان من یک قالب خریداری کردم که نوشته بودن افزونه کپی رایت .

یعنی اگه بخوایم کپی رایت سایت از رو قالب حذف بشه اون رو هم باید خریداری بکنیم و من خرید کردم

حالا که ازشون میخوام فقط یک مسیر رو معرفی کرده و میگه برید اینجا رو ویرایش کنید.

templates\sj_health30\includes\yt_template.class.php

من باید اول قالب رو اکسترکت کنم بعدش این فایل رو پیدا کنم و بعد چی رو دقیقن باید تغییر بدم ؟ خیلی ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز این آدرسی که داده ، به احتمال زیاد فایلی هست که دارای قسمت کپی رایت هست..

وارد فایل بشید ببینید جمله مورد نظر وجود دارد یا نه؟؟

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...