رفتن به مطلب
masoudline

مشکل در ارسال خبرنامه :(

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه ی دوستای خوب و مدیرا و استادای عزیز جوملا فروم

من متاسفانه الان 6 ماه هست به یه مشکلی خوردم توی ارسال خبرنامه ی سایتم که خیلی از خبرنامه ها ارسال نمیشه !! ( ازهمه ی عزیزان تقاضا میکنم دست به دست هم بدین و مشکل بنده رو بررسی کنید)

بذارین مشکل رو باز کنم

ببینید من سیستم جوملا 1.5 دارم هنوز (!) و از خبرنامه های مختلفی چون Acymailing و Rsmail استفاده کردم
سایت من 6000 عضو برای خبرنامه داره ولی به خیلی از کاربرانی که هست خبرنامه ی من ارسال نمیشه و حتی از طرف سرور ارور میاد که توی یک ثانیه خیلی پیام ارسال میشه و برای همینه .
من کامل با مسئول سرور صحبت کردم گفت مشکل از افزونه هاست ( سرور استفاده بنده از شرکت نت افزار است)

من کامپوننت های بالا رو تست کردم ولی هر دو این مشکل رو داشت، حتی تنظیمات هر دو رو قرار داده بودم روی مثلا هر 1 دقیقه 2 پیام و این خیلی منطقیه دیگه !!! اما بازم همین مشکل رو دارم.
لطفا کمکم کنید که این مشکلم حل بشه...

با آرزوی موفقیت به همه ی عزیزان..

از دوستای عزیزم تقاضای کمک دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از هاست اشتراکی استفاده میکنید؟ (محدودیت ارسال ایمیل دارند)

ایمیل های مقصد که بهشون نمیرسد از یا هم هستند یا جیمیل یا... ؟

ایمیل کاربرانی که بهشون نمیرسد صحیح است؟ چه خطایی دریافت میکنید؟

بررسی کردید که ip سرور و یا دامنه شم جزء بلک لیست میل سروری نرفته باشد؟ (از ادمین سرورتان جویا شوید)

بدون واسطه افزونه آیا مستقیما ایمیل هاتون از اکانت ایمیلی که در هاست ایجاد کردید به کاربرانتون میرسد؟

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...