رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام لطفا روش حل مشکل این ایرور را در صورت امکان راهنمائی کنید

Increase in server errors

Google detected a significant increase in the number of URLs we could not access. It is likely that your server had an internal error or was busy when attempting to process these requests.

Recommended action

• Check the Crawl Errors page in Webmaster Tools.
  • Check your scripts and script permissions.
  • Examine the log files on the server for your site for scripts or pages that might be crashing.
  • Consider addressing the load on your server.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لطفا در مورد در خواست من برای ایروری که از سایت گوگل طی یک ایمیل دریافت کرده ام مختصر راهنمائی بفرمایند اساتید و دوستان محترم.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا در مورد در خواست من برای ایروری که از سایت گوگل طی یک ایمیل دریافت کرده ام مختصر راهنمائی بفرمایند اساتید و دوستان محترم.

ممنون

من در زمینه SEO چندان کارآزموده نیستم. ولیکن اینگونه که از متن پیام پیداست. شما URL هایی در سایت دارید که در دسترس(Accessible) نیستند.یا به بیان دیگر تعداد پیوندهای (Link) نادرست رو به افزایش است. که گفته: این ممکن است  یا به دلیل مشکلی در سرور باشد یا در زمانی که گوگل سایت شما را بررسی می کرده سرور Busy بوده باشد.

و چند راه کار هم خودشان  دادند:

1- Crawl Errors را در گوگل وب مستر بررسی کنید.

2- کد ها و مجوز کدها را بررسی کنید.

3-Log سرور را بررسی کنید و ببینید کدام page ها ممکن است crashing داشته باشد.

4- فراخوانی یا آدرس دهی را در سرور بررسی کنید

پافشاری می کنم بنده در این زمینه چندان با کارآزموده نیستم. ممکن است پاسخ من نادرست باشد. درنگ کنید تا دوستان کارآزموده تر مجال یابند و  پاسخی درخور بدهند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...