رفتن به مطلب
alirezam50

کامپوننت شبیه این ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان راهنمایی میخواستم
یه کامپوننت با مشخصات زیر معرفی کنید

کامپوننتی برای ورود کاربر که ربطی به ورود اصلی نداره یعنی پرتالی جدا از ورود اصلی سایت .
که وقتی کارپر واردش شد یه سری مشخصاتی که ما براش میزاریم رو ببینه

یه چیزی شبیه سازمان سنجش که هر داوطلب وارد میشه پنل خودشو ببینه و مشخصات و مدارک خودشو از قبیل کارنامه

وروداصلی برای همه کاربران هست و عمومیه اما این ورودی مخصوص باشه و تعداد افراد خاصلی بتونند ثبت نام کنند

نمیخوام از طریق گروه کاربری این کارو کنم یه کامپوننت یا پلاگین یا هر چیزی که بتونه این امکان رو بده رو میشه معرفی کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

Rs membership را بررسی کنید گمان می کنم به کار بیاید.

این فروش حق اشتراک هست .به  کار من نمیاد .حق اشتراک هم در نهایت به ورودی اصلی جوملا ختم میشه .من یه ورودی جدا میخوام .و با یه مدیریت .

مثل سازمان سنجش که ورودی کارشناسی ارشد  با ورود سراسری و ورودی پیام نور فرق داره و نمیشه با یوزر و پسورد کارشناسی وپوارد پیام نور شد .یه چیزی تو این مایه ها .بعد از مدیرت بشه برای هر داوطلب یه کارنامه نشون داد همین .

لینک به ارسال

درود بر شما

کامپوننت دیوار شخصی به کارتون میاد

ولی اگر می خواهید خیلی از امکانات دقیقن وجود داشته باشه باید اختصاصی براتون نوشته بشه

لینک به ارسال

خیلی هم دقیق نمیخوام . همین یه ورودی جدا داشته باشه و بشه یه سری اطلاعات رو بهش نشون داد یه حالت اخباری هم باشه خوبه .یعنی طرف وارد شد یه اخبار که من از سیستم براش گذاشتم رو ببینه .فقط برای اون شخص نمایش داه بشه

لینی از همین کامپوننت دیوار شخصی دارید که مشخصاتشو ببینم و توضیحی در موردش بدونم ؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز من اینو که معرفی کردی رو از همین سایت جومینا پیدا کردم و نصب کردم بعدش نصب نشد که هیچ سایتمم و ادمین هم بالا نمیاد دیگه صفحه سفید میشه .اصلا هیچ صفحه ای بالا نمیاد .از هاست کامپوننت مربوط به اون رو حذف کردم ولی بازن سایت و ادمین بالا نیومد .چیکارش کنم ؟

http://njiran.ir/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ریکاوری کردم و درست کردم سایت رو اما اگه او کامپوننت رو سالمشو دارید بگید

لینک به ارسال

درود بر شما

کامپوننت سالم بوده احتمالن برای نسخه جوملا 2.5 بوده

شما لینک ان افزونه رو قرار بدید

wall factory

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

کامپوننت سالم بوده احتمالن برای نسخه جوملا 2.5 بوده

شما لینک ان افزونه رو قرار بدید

wall factory

این برای جوملا 3 هست .جوملای من 2.5.11 هست

فارسی باشه خیلی خوب میشه

ویرایش شده توسط alirezam50

لینک به ارسال

این برای جوملا 3 هست .جوملای من 2.5.11 هست

فارسی باشه خیلی خوب میشه

دقیقن

این برای جوملا 3 هست و فکر کنم برای جوملا 2.5 نداره !

مورد دیگه ای نیست ؟

لینک به ارسال

درود بر شما

بله حق با شماست. اشتباه از بنده بود. زیرا گمان میکردم هنوز برای جوملا 2.5 رو پشتیبانی می کند

اینجا افزونه های مشابه زیاد هست : http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/communities

بسته به نیاز تون اگر تجاری نبود می کنید دانلود کنید

لینک به ارسال

دوستان عزیز یه توضیحی بدم

من دنبال کامپوننتی می گردم که یوزر بتونه با وارد کردن یه اطلاعات خاص(مثلن شماره ملی یا .... ) یک سری مشخضاتی و که ما براش میزاریم رو ببینیه

حالا این اطلاعات خاص می تونه یه کد باشه یا هر چیز دیگه ای

و همه اینها منوط به این که شخص احتیاج به کانکت شدن نداشته باشه

-------------------

من تو خیلی از سایت ها دیدم که مثلن یه فرمی گذاتشه و وقتی مثلن کد شهرتو میزنی یه سری اطلاعاتو نشون میده

لینک به ارسال

من دنبال کامپوننتی می گردم که یوزر بتونه با وارد کردن یه اطلاعات خاص(مثلن شماره ملی یا .... ) یک سری مشخضاتی و که ما براش میزاریم رو ببینیه

-------------------

من تو خیلی از سایت ها دیدم که مثلن یه فرمی گذاتشه و وقتی مثلن کد شهرتو میزنی یه سری اطلاعاتو نشون میده

با سلام

دوست عزیز ، درخواست شما کمی با درخواست استارتر تاپیک متفاوت میباشد . فلذا سوال جدید در تاپیک جدید . قوانین...!

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

-------------------

منم یه همچین چیزی میخوام

درسته چزی که من میخواستم با این یکم تفاوت داره ولی همین هم باشه  کارمو راه میندازه .فقط فارسی شده باشه

ویرایش شده توسط alirezam50

لینک به ارسال

با سلام

اگر به این صورت هم کارتون راه میفته میتونید در تاپیک زیر پیگیر باشید تا به جواب مشترک برسید

http://forum.joomina.ir/topic/25322-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA/

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر به این صورت هم کارتون راه میفته میتونید در تاپیک زیر پیگیر باشید تا به جواب مشترک برسید

http://forum.joomina.ir/topic/25322-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA/

موفق و پیروز باشید

یا حق

در اون تایپیک ار اس فرم رو میگه ولی من یه کامپوننت یا اسکریپت میخوام .(میدونم ار اس فرم کامپوننت هست منظورم یه کامپوننتی که مخصوص این کار باشه )

اگه چیزی مد نظرتون هست معرفی کنید

لینک به ارسال

درود بر شما

حتی اگر با rsform هم بخواهید باید برنامه نویسی مجزایی بشه

rsform خودش یک کامپوننت سنگینی هست که با برنامه نویسی هم بشه برنامه نویس مبلغ مجزایی خواهد گرفت.منوط بر اینکه بشه همه کارها را با rsform انجام داد(90 درصد درخواست ها قابل انجام هست)

باید برای این کار سیستم مجزایی نوشته بشه

لینک به ارسال

درود بر شما

حتی اگر با rsform هم بخواهید باید برنامه نویسی مجزایی بشه

rsform خودش یک کامپوننت سنگینی هست که با برنامه نویسی هم بشه برنامه نویس مبلغ مجزایی خواهد گرفت.منوط بر اینکه بشه همه کارها را با rsform انجام داد(90 درصد درخواست ها قابل انجام هست)

باید برای این کار سیستم مجزایی نوشته بشه

من در انجمن ها جستجو کردم و دیدم در هر انجمنی میانگین 5 نفر از همین درخواست با همین کارایی داشته اند و کسی بهشون جواب نداده .یعنی همچین چیزی نیست حتی اگه لاتین هم باشه قبوله خودم ترجمه اش میکنم .

لینک به ارسال

بابا این علیرضا دستمون راست میگه این کامپوننت واقعا مورد نیاز هست من هم حاضرم در ترجمه شرکت کنم اگه نمونه انگلیسی باشه

مسئولین رسیدگی کنن

استاد تهرانی خوهشا یک التفاتی بفرمایید

لینک به ارسال

اساتید

اصلا همچین افزونه ای وجود داره یا نه ؟تجاری ؟رایگان ؟فارسی یا لاتین

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به دردم نخورد چیز دیگه سراغ ندارید .

بزارید از این زاویه ببینیم

یه سیستم کد رهگیری باشه  و کاربر با کدی که داره بزنه و متنی براش نمایش داده بشه

(مثل سبد خرید فروشگاهی که بعد از خرید یه کد رهگیری میگیرن و بعد این که کد رو میزنند سیستم یه متنی حاوی مشخصات بسته و اقداماتی که صورت گرفته رو نشون میده که  مدیر از ادمین گذاشته .)

من قسمت خریدشو نمیخوام فقط قسمت کدرهگیری رو میخوام که بعد از وارد کردن در جای خودش یه متنی رو نشون بده .اون ک رو هم خودم درست کنم .

چیزی شبیه این هست ؟

لینک به ارسال

من در انجمن ها جستجو کردم و دیدم در هر انجمنی میانگین 5 نفر از همین درخواست با همین کارایی داشته اند و کسی بهشون جواب نداده .یعنی همچین چیزی نیست حتی اگه لاتین هم باشه قبوله خودم ترجمه اش میکنم .

اگر کامپوننت رو پیدا نکردید و اگر خیلی نیازمند به این افزونه هستید.اگر آقای تهرانی و دیگر مدیران مجالی نداشتند بنده برای اینکه به دوستان جومینایی کمکی کرده باشم درست می کنم. فقط اندکی زمان می خواهم. چون اکنون کمی گرفتارم.

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

اگر کامپوننت رو پیدا نکردید و اگر خیلی نیازمند به این افزونه هستید.اگر آقای تهرانی و دیگر مدیران مجالی نداشتند بنده برای اینکه به دوستان جومینایی کمکی کرده باشم درست می کنم. فقط اندکی زمان می خواهم. چون اکنون کمی گرفتارم.

دست شما ژیگول ویگول (مرسی )

از کامپوننت  سیستم کد رهگیری استفاده کردم همونی بود که میخواستم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...